גפני תוקף את אגודת ישראל: “ממה יש לפחד? אז יהיה לנו יותר״

יו”ר “דגל התורה” ח”כ משה גפני מגיב בחריפות לאגו״י במהלך כינוס של דגל לאברכים ומסברי כי פניה של דגל אינה למחלוקת – צפו

חילופי המהלומות בין פרוש לגפני נמשכים – יו”ר “דגל התורה” ח”כ משה גפני מגיב בחריפות לאגו״י במהלך כינוס של דגל לאברכים ומסברי כי פניה של דגל אינה למחלוקת

. על ליצמן אמ רגפני – ״אנחנו לא בעלי מחלוקת, רוצים לראות את הכח שלנו, אנחנו לא בתשמ״ט״. את פרוש הוא תקף – ״למה ‘אוי ואבוי אם יהיה להם אחד יותר מאיתנו’? ממה יש לפחד? אז יהיה לנו יותר״

מנגד, סגן השר פרוש תקף את גפני על המו״מ בי-ם: ״ב-12 בלילה באו לחתום ואז מישהו מהבכירים ב׳דגל׳ אומר לא היה מו״מ. ניהלו משא ומתן חודשיים כדי לרמות? אני לא מאמין, אבל לצערינו אנחנו נמצאים התקופה הזו״.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אחד שנמצא העניינים

  חבר’ה לחשוב קצת מחוץ לקופסה
  ראשי המפלגות סיכמו ביניהם כדי למקסם את הכח צריך את הפילוג
  יום אחרי הבחירות ויגר זאב עם כבש

  ראובן |
  הגב
 2. כנסו............. את הנזק אי אפשר עוד לתקן!!!

  נשמע כל מיני הסברים מדוע דגל התורה החליטה להיפרד במקומות מרכזיים כאלו אשר ברור כי שם תפרוץ מלחמה, כדוגמת ירושלים ואלעד, השקרן משה גפני שר”י אמר בתגובה לדברי ליצמן כי כל הסיבה להופעה הנפרדת היא מפני שדגל התורה רוצה לבחון מה כוחה, טענה המוכיחה כי הוא שקרן, הוא בחר במקומות מסויימים בלבד, ברוב המקומות היכן שהוא יודע שהוא חלש יותר, הוא ביקש להופיע יחד, כך שהטענה לבחון את כח דגל התורה היא שקרית ואין בה אחוז אחד של אמת.

  אם גפני באמת רצה לדעת מה כוחה של דגל התורה היתה לו ברירה לתבוע בחירות פנימיות, זו היתה מונעת את ההתבזות של הרבנים ואף לא היתה משאירה צלקת קשה בין המפלגות על מה שאנו עוברים עתה, יכלו את כל זה למנוע על ידי פריימריז כפי שנהוג בהרבה מפלגות או בכל דרך שיש בה בחינה פחות או יותר כמה מונה כל סיעה או מפלגה, דבר שצריך אותו בכל מקום וטוב אם היו עושים זאת בכל הארץ.

  אבל שימו לב, בכל עת שמי מעלה את הבקשה לבחירות פנימיות משה גפני הוא זה שדוחה זאת ולא רוצה לשמוע על כך, ברור לו כי בלי הרבנים מצבה של דגל התורה בכי רע, מי שיעבור על עסקני דגל התורה לעומת עסקני מפלגות אחרות ימצא כי אם הבחירה היתה בין עסקנים ולא בין רבנים התוצאה תהיה שונה בתכלית. משה גפני בשביל להראות כח זקוק שתצא הוראה מרבנים כדוגמת יענקושי עם ר’ חיים קנייבסקי ודומיו להכריח להצביע עבור מי שלא היו מצביעים בלי הקריאה הזו.

  אם מערכת בחירות כזו לא היתה גורמת לנזק הייתי מתעלם ואומר בואו נעבור את הזמן הזה, אבל מה שקורה למעשה הוא נזק שלא יצליחו למחוק בשום אופן יזכרו את זה תמיד, והמחלוקת הפנימית רק תלך ותפרח, והאשמים בכך יהיו מי שהובילו לכך, וזה לאו דוקא דגל התורה, זה משה גפני עם יענקושי קנייבסקי שהסתייעו בעוד כמה בדגל התורה וגרמו למצב הזה, הם ורק הם נושאים בעוול הנורא שעשו ליהדות החרדית.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אם זה רק מבדק מי יותר למה העברתם כתובות של בחורים לירושלים??????

  הציבור לא פרייאר דייטש ינצח.

  אברהם מוסקוביץ |
  הגב