אירן מחמשת דרמטית את חיזבאללה וחמאס(וידאו)

במערכת הביטחון הישראלית מדברים בגלוי על החשש מחימוש חסר תקדים של חיזבאללה וחמאס. צפו

גורמים בכירים אומרים כי על פי מידע חדש, אירן פועלת בשבועות האחרונים כדי לחמש את הארגון השיעי בחזית הגולן לקראת עימות נרחב עם ישראל.

שר החוץ של רוסיה סרגיי לברוב הודיע היום שארצו תאפשר לאירן לקנות מערכת הגנה מפני מטוסים, אותה מערכת שראשי ממשלה בישראל ניסו במשך שנים ארוכות למנוע מאירן להשיג,

במקביל האמריקנים מנסים להרגיע את ישראל ולהבטיח לה סיוע צבאי נוסף.


(באדיבות רשת)

ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס חנוכת המכללה הלאומית לשוטרים: “אין הסבר שיכול לשכנע שהעסקה הגרעינית המוצעת לאיראן היא עסקה טובה, מסיבה פשוטה – היא עסקה רעה, עסקה רעה מאוד. עסקה שמשאירה בידי איראן את היכולות להתחמש בנשק גרעיני, שממלאת את קופותיה בכסף רב ושמאפשר לה ואפילו אינו דורש ממנה להפסיק את הטרור ואת התוקפנות שלה ברחבי המזרח התיכון ובעולם. איראן שואבת עידוד מהוויתורים שהיא מקבלת מהמעצמות, המסר שאיראן מקבלת מכך שהיא איננה נדרשת להפסיק את תוקפנותה, הוא שהיא יכולה להמשיך ואף להגביר את התוקפנות הזו וזה בדיוק מה שהיא עושה. מה שהיא עושה בחודשים האחרונים, בשבועות האחרונים, בימים האחרונים, היא עושה זאת ברחבי המזרח התיכון מעיראק ועד תימן. היא עושה זאת בלבנון, היא עושה זאת בגבול הגולן, היא לופתת את המזרח התיכון בזרועות של טרור ודם.

איראן מקבלת לגיטימציה כדי להמשיך במעשים הללו וכשהסנקציות יוסרו תוך זמן קצר, אם אכן העסקה הזו תאושר, היא תקבל עשרות מיליארדי דולרים לממן את מכונת המלחמה והטרור שלה וגם זה עם לגיטימציה בינ”ל.

לנגד עינינו מתהווה מציאות אבסורדית שבה המפתח לגורלו ועתידו של המזרח התיכון, עלול להימסר לידי המשטר האיראני הקנאי. לא הסכם מחורר עם איראן יבטיח את יציבות האזור אלא מדיניות נחרצת ותקיפה שתמנע את התחמשותה בנשק גרעיני ותאכוף עליה את הפסקת ההשתלטות על ארצות אחרות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.