דידי הררי: “לא מבין למה לבעלזא ולשמאל נותנים לחגוג”

איש התקשורת דידי הררי תקף בפתח התוכנית שלו ברדיו ללא הפסקה לאלפים שחגגו בחתונת בעלזא

איש התקשורת דידי הררי תקף בפתח התוכנית שלו ברדיו ללא הפסקה לאלפים שחגגו בחתונת בעלזא, דידי הררי ציטט מחקר שרק 17 אחוז מהציבור בישראל מבינים את הנחיות הקורונה החדשות: “חשבתי שעד היום אני מבין את ההנחיות, ניסיתי להבין את ההגיון בקשר להגבלות פתאום הכל מתבלבל לי ביחד.”

הררי המשיך ותקף את משרד הבריאות: “אני מרגיש שמקבלי ההחלטות חושבים שהקורונה סלקטיבית, שהיא בוחרת את מי להדביק אחרת אני לא מצליח להבין את ההנחיות, לשמור מרחק ועל אי התקהלות. הבת שלי כבר שלוש פעמים דחתה את החתונה, אולי אנחנו מקדימים אבל הכל צריך להיות מוגבל לעשרים איש, ואז אני פותח טלוויזיה ואני רואה 2000 איש בחתונה של בן של אדמו”ר, ואני אומר מה שונה החתונה של בן האדמור, לבת שלי? אח”כ אני אומר שהם לא אשמים שבאים 2000 איש לחתונה, ומה שונה מ10 אלפים בהפגנה? מה קורה עם הקורונה? היא מדביקה רק בהופעות ובאירועי תרבות? לא הבנתי את הקטע. אולי יבואו האומנים למשטרה כשהם רוצים רישיון להפגנה באמפי וואהל והם יעשו הפגנה, איך אנחנו אמורים להבין את ההנחיות? 17 אחוז בלבד מאמינים לרשויות, איך יאמינו אם האכיפה היא כל כך סלקטיבית?”.

בהמשך התייחס לכך שעיריית תל אביב הציגה את דגל לבנון על בניין העירייה: “תעשו פוס, מה שקרה כרגע זה לא משהו צבאי. קרה אסון הומניטארי לאזרחים, קצת חמלה מה קרה?”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.