דיווח: מתבסס החשד שדרעי ביצע עבירות מס

“גלובס” מדווח כי החשדות לביצוע עבירות מס נגד שר הפנים אריה דרעי הולכים ומתבססים. עם זאת, החשד שדרעי קיבל כספים בניגוד לחוק, באמצעות תרומות שקיבל לידי העמותות לא התבסס מחוסר ראיות מספקות

אתר “גלובס” מדווח כי החשדות לביצוע עבירות מס נגד שר הפנים אריה דרעי הולכים ומתבססים. עם זאת, החשד שדרעי קיבל כספים בניגוד לחוק, באמצעות תרומות שקיבל לידי העמותת לא התבסס מחוסר ראיות. גורם המעורה בפרטי חקירתו הפלילית של דרעי,הדליף את הדברים לאתר הכלכלי, והדגיש כי חקירת דרעי רחוקה עדיין מסיומה.

דרעי, נחקר בחודשים האחרונים חמש פעמים במשרדי יחידת להב-433 של המשטרה בין היתר בכל הנוגע לעסקאות נדל”ן שעשו בני המשפחה כמו למשל – רכישת הוילה בספסופה – ומכירת בניין המגורים בגבעת שאול לאח מומו דרעי. החשד הוא כי דרעי עשה זאת כדי לחסוך תשלום מס בניגוד לחוק.

בנוסף, דרעי חשוד כי הווילה שלו ביישוב ספסופה נבנתה בכסף שלא דווח לרשויות המס.

באחד המקרים שחוקרת המשטרה אישר המשרד לפיתוח הנגב והגליל, שעליו ממונה דרעי, העברה של כחצי מיליון שקל לעמותה שבניהול יפה דרעי. בסופו של דבר, ההעברה לא יצאה לפועל, בעקבות התערבות של גורמים משפטיים שמנעו אותה.

לידי “גלובס” הדיע מידע לפיו הזוג דרעי טוען כי בסך הכול הועברו כמה עשרות-אלפי שקלים מהעמותה לזוג דרעי, כהחזר של הלוואה שנתנה משפחת דרעי לעמותה.

בנוסף, יפה דרעי, טוענת כי היא מעולם לא משכה כסף מהעמותות, והשקיעה שעות רבות של עבודה, והייתה יכולה למשוך כספים לו רק הייתה רוצה בכך. ואף לטענתם נתנו הלוואות לעמותה שבראשותה “רק הפסדנו מזה כסף” .

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה האניטלגינט דרעי? מה זה אהבל משכונת מוסררא איי. קיו רמת דשא

  בושה וחרפת המרוקאים והרבנים ששמו עליו כל המטבעות של הקזינו הפוליטי חרדי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מכלוף גנב על חשבון השקופים

  שכח ממאתים אלף איך לא שכח שנתן הלוואה לעמותה???

  הציבור כבר לא תמים |
  הגב