תקיפת החיילים החרדים: הח”כים החרדים נעדרו (וידאו)

בעקבות שורה של תקריות אלימות כלפי חיילים חרדים, ועדת חוץ וביטחון דנה ברגעים אלו בנושא האלימות כלפי החיילים החרדים. ומי נעדרו? חברי הכנסת החרדים. וידאו

בעקבות שורה של תקריות אלימות כלפי חיילים חרדים, ועדת חוץ וביטחון דנה ברגעים אלו בנושא האלימות כלפי החיילים החרדים.

מהדיון נעדרו חברי הכנסת החרדים שכנראה מעדיפים שלא לעסוק בתפוח האדמה הלוהט שיכול לשייך את חברי הכנסת החרדים “לתומכי ומגיני צה”ל” .

דוברי הח”כים החרדים שנשאלו על פשר העדרותם, התחמקו וטענו כי “רצו להגיע”. אך בשל הלו”ז הצפוף לא הספיקו להשתתף בישיבה הדחופה.

צפו בקטע מהדיון

בין מגייסי החרדים שכונו ‘הציידים’ זעמו, ואחד מהם אומר בתגובה לקוקר כי “לא יעלה על הדעת שחברי הכנסת החרדים יתנהגו בצורה כה מחפירה ומזלזלת כלפי החיילים החרדים זו בושה:הם הראשונים שצריכים להתייצב ולדון בדרכי פתרון”.

אביגדור רבינוביץ יצא במתקפה חריפה בפייסבוק שלו נגד החכי”ם החרדים על כך שלא הופיעו בוועדה. בשיחה עם קוקר הוא אומר לנו כי: אמנם בבחירות האחרונות החכים החרדים הבטיחו לציבור שהם יטפלו בנושאים שקשורים ל”חרדים העובדים” ובכלל זה כולל גם החיילים החרדים, אך בוועדה כה חשובה נגד האלימות וההסתה המשתוללת כלפי החיילים החרדים, הם אפילו לא טורחים את עצמם להגיע. הם צריכים להבין דבר אחד – אם הם לא ייצגו את ציבור “החרדים העובדים” נאמנה, יהיה שם מישהו אחר.”

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.