דייטש סוחף אחריו עוד ראשי מינהלים קהילתיים חילונים

ניסים בן עטר, העומד בראש מינהל קהילתי ‘בית הנוער העברי’, מצטרף לראשי מינהלים קהילתיים נוספים ומודיע היום על תמיכה במועמד יוסי דייטש לראשות העיר

המועמד לראשות העיר יוסי דייטש סוחף אחריו עוד ראשי מינהלים קהילתיים מרחבי העיר.

ניסים בן עטר, העומד בראש מינהל קהילתי ‘בית הנוער העברי’, מצטרף לראשי מינהלים קהילתיים נוספים ומודיע היום על תמיכה במועמד יוסי דייטש לראשות העיר:

״יוסי דייטש בעיני הוא שליח ציבור ואדם מעורר השראה שפיו וליבו שווים, מועמד שמשדר רוח אחרת מזו שמביאים שאר המועמדים. יש לו את הניסיון המוניציפלי האדיר ויכולת הניהול הדרושים כדי להצעיד את ירושלים קדימה, בכל המישורים”.

יוסי דייטש: ״מודה מקרב לב לניסים בן עטר, מהאושיות החברתיות והמשמעותיית שתרמו לירושלים ולביטחון המדינה. אני רואה במנהלים הקהילתיים נדבך חשוב ביותר בניהול העיר ואפעל בכל כוחי על מנת לחזק אותם, כחלק מתפיסת ניהול כוללת״.

בימים האחרונים קיבל דייטש תמיכה מצד שורה של ראשי מינהלים קהילתיים, ביניהם יו”ר מינהל קהילתי לב העיר ד”ר אופיר לנג, ויו”ר מינהל קהילתי בקעה רבתי ברכה אדלשטיין. כעת מצטרף גם ניסים בן עטר העומד בראש מינהל ‘בית הנוער העברי’, המרכז הקהילתי הראשון שנוסד בארץ המשמש את כל אוכלוסיות העיר, לשורת התומכים.
בן עטר הוסיף כי “התרשמתי מהפתיחות של יוסי דייטש לקבלת האחר. הוא לא מנסה למכור סיסמאות, אלא יורד לפרטים ויודע מה צריך לעשות כדי לקדם את ירושלים בכל ההיבטים הנוגעים לאיכות חיי התושבים. להבדיל מאחרים, הוא ניגש לתפקיד בחרדת קודש וממקום של ענווה גדולה. דייטש איש ישר שמתוך תחושת שליחות ציבורית מודע לאחריות הגדולה שרובצת על כתפיו. מי שמוכן לחשוב מחוץ לקופסא ולהסתכל מבעד לחיצוניות של האדם, יגלה אדם בעל שיעור קומה עם ניסיון ויכולת הניהול הדורשים כדי להצעיד את ירושלים קדימה״.
יוסי דייטש מסר בתגובה:
״אני מודה מקרב לב לניסים בן עטר, ירושלמי בנשמה, מהאושיות החברתיות והמשמעותיית שתרמו לירושלים ולביטחון המדינה. תמיכתו של ניסים בן עטר במועמדותי חשובה מאין כמוה ומייצגת את קולם של ירושלמים רבים. אני רואה במנהלים הקהילתיים נדבך חשוב ביותר בניהול העיר, הם שרי המאות ושרי העשרות של ראש העיר ואפעל בכל כוחי על מנת לחזק אותם, כחלק מתפיסת ניהול כוללת לחיזוק שכונות העיר״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.