“דיל הגז – שוחד בין נבחרי ציבור”

יו”ר ועדת הכלכלה בתגובה חריפה לדיל הגז: “זה לא תרגיל מסריח, זה שוחד. אם היועץ המשפטי לא יפתח בחקירה – אפנה לבג”ץ” {ח”כ כבל תוקף}

הקרב על הגז: יו”ר ועדת הכלכלה, ח”כ איתן כבל (המחנה הציוני), תוקף היום בחריפות את אישור דיל הגז בממשלה וטוען שמדובר ב”שוחד”. לא פחות.

“זה לא תרגיל מסריח. זה שוחד בין שני נבחרי ציבור”, טוען כבל בתגובה למהלך המתואם בין נתניהו לדרעי ומוסיף: “אריה דרעי מעניק לראש הממשלה את תיק הכלכלה והאפשרות להפעיל את סעיף 52 בתמורה לתקציבים שעל גובהם מתנהל מו”מ עד לרגע זה. אני פונה ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין בדרישה לפתוח בחקירה פלילית או לעצור את התהליך לאלתר. ככל שלא יפעל כן, אעתור לבג”ץ”.

גם ח”כ שלי יחימוביץ’ הצטרפה למתקפה ומסרה: “התפטרות דרעי לטובת הקומבינה שבה יוכל נתניהו להפעיל סעיף חסר תקדים בחוק הישראלי – הכשרת מונופול פרטי והענקת עוצמה כבירה לתשובה ונובל – היא תרגיל מסריח ומהלך לא רציונלי ומפוקפק. אני בטוחה שבבוא היום יפרצו החוצה כל הצדדים המושחתים של פרשת הגז הטבעי.

מתווה הגז הוא כל כך מופרך, לא מנומק, שגוי ופוגעני, ומהווה כזאת חבילת הטבות פרועה (נוספת) לחברות הגז – עד שברור כשמש שמשהו רקוב כאן. כדאי לכל השותפים בתמיכה קולנית או שקטה, בהימנעות או בשתיקה להכין את האליבי שלהם כבר עכשיו כי לא רחוק היום שבו יתבקשו לתת את הדין על מהלכיהם”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.