דננויזם נגד החרדק”יזם: “נעצור את קמפיין החרדקי”ם – כולל מעצרים וכתבי אישום” – צפו בגלרייה

 מפגש סגור התקיים היום אחה”צ בלשכת סגן שר הביטחון חבר הכנסת דני דנון ( הליכוד )בקריה בתל אביב בהשתתפות  עשרות פעילי המטה החרדי בליכוד , בפגישה דנו הנוכחים בנושא גזרת הגיוס על בחורי הישיבות החרדים .

במהלך המפגש נשאל דנון, “למה לא עוצרים את קמפיין ההסתה נגד החילים החרדים”. בתגובה השיב דנון : ״מיד בסיום הפגישה אשוחח עם השר לביטחון פנים כדי לסכם על טיפול נחוש בקמפיין כנגד החיילים החרדיים ובמוביליו. אנחנו נעשה הכל כדי לעצור את זה, כולל מעצרים וכתבי אישום

יצוין ששר הבטחון משה בוגי יעלון , שעומד מאחורי המפגש, המריא היום לוושינגטון באופן בלתי מתוכנן ולא השתתף במפגש .

בסיום המפגש התייחס סגן שר הביטחון גם לנושא המדיני ואמר: ״ציפי לבני מנסה להעביר את חוק הטרור היהודי. זה הטרור היהודי. אקבע פגישה משותפת עם לבני ווידר ונראה כיצד ניתן לטפל בזה גם בחקיקה״.

מהמטה החרדי נמסר  ל’קוקר’ שמטרת המפגש היא להשמיע את העמדה החרדית ולעצור את חוסר ההידברות המתח הרב שבין אנשי משרד הבטחון לציבור החרדי.

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ממסכנים, אין להם כנראה במה להתעשק רק לרוץ אחר כמה ילדים שובבים ולהפוך את הענין לטנדר שכונתי בו כל כמה ילדים ובחורים שובבים יפיצו כרזה או שניים, פעם במאה שערים ופעם במטרסדוף, פעם בגבאת שאול ופעם בשיכון חב”ד, והמשטרה שאינה מטפלת בתלונות חשובות קצת יותר – תתחיל לרדוף אחריהם……………………

    ה – ש – ת – ג – ע- ת – ם ????????????

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב