דרישה: “להשעות את יהושע ישי מתפקידו”

פרשת השחיתות במועצה הדתית בירושלים: נציגי בתי הכנסת הציוניים דתיים פנו ליועמ”ש בבקשה להשעות את יו”ר המועצה הדתית יהושע ישי ומזכיר אגף הכשרות. בפנים המכתב

פרשת השחיתות במועצה הדתית בירושלים: נציגי בתי הכנסת הציוניים דתיים פנו ליועמ”ש בבקשה להשעות את יו”ר המועצה הדתית יהושע ישי ומזכיר אגף הכשרות.

החבל מתהדק: נציגי בתי הכנסת הציוניים דתיים בירושלים פנו ליועמ”ש יהודה וינשטיין, שר הדתות דוד אזולאי ופרקליט המדינה שי ניצן בבקשה להשעות את יו”ר המועצה הדתית יהושע ישי ומזכיר אגף הכשרות דוד מלכה מתפקידם לאור החשדות העולות נגדם.

במכתב ששלח בסוף השבוע עו”ד אילן קמינצקי בשם בתי הכנסת הציוניים דתיים בירושלים הוא דורש להשעות את ישי ומלכה מתפקידם.

אילן

במכתבו מצטט עו”ד קמינצקי את החשדות לרישום כוזב במסמכי תאגיד, העסקת מקורבים ובני משפחה ופיטורי משגיח בשל החשד שדיווח על הליקויים לרבה של ירושלים.

“בנוסף” כותב קמינצקי, “נמסר לי כי דוד מלכה ניסה להיכנס בכוח ללשכת רב העיר ירושלים- הרב אריה שטרן וזאת ללא הסכמתו של רב העיר שלא יכל לקבלו באותה העת”.

קמינצקי מפרט בהמשך כי בשבוע שעבר אף “נעלמו מלשכת הרב אריה שטרן רשימת משגיחי הכשרות אשר היה בה כדי להעיד על אי סדרים בהתנהלות המועצה הדתית. דומני שבנסיבות אלו ולאור הטענות החמורות כנגד יו”ר המועצה הדתית ומזכיר אגף הכשרות אין מנוס מחקירה בנושא והשעייתם המיידית מתפקידם”.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ציוני זה לםחות איש ישר. חבל שלא ציינתם שהפושע הוא חרדי

  פישמן |
  הגב
 2. סוף סוף. מדובר באדם שהיה מנהל בח”ק בת”א ומעל בכספים. כך פורסם בזמנו בהארץ. מדובר באדם שכדי לרצות את יו”ר ועד העובדים (לשעבר) נתן לו וילה למיגורים בחינם! בשכונת המושבה הגרמנית, שרק לפני כמה חדשים הוחזרה הוילה לחברת עמידר. מדובר באדם שמתעלל בעובדים “לפי הספר”. הפרד ומשול, הקלט ודפוק, וכן הלאה. טוב יעשו הגבאים שפנו ליועה”מ שיפנו נגדו גם בדין תורה, וכתורה יעשה לו.

  הרב י. |
  הגב
  • חבל על הזמן. אין טעם להזמין אותו לדין תורה, משום שהוא סרבן ותיק, ובעל כתבי סרוב לרוב. דבר זה לא מונע מעובדיו, כולל “רבנים” להצטרף אתו למנין של מנחה. התירוץ שלו הוא שהיועץ המשפטי אוסר עליו לדון אלא רק בבית דין לעבודה או בבימ”ש. גם לשם אין טעם להזמין אותו משום שהעו”ד שלו זה יו”ר לשכת עורכי הדין בירושלים, שהודה בעצמו בירחון עורכי הדין שיש לו מגעים סודיים עם נשיאת ביה”ד לעבודה בירושלים, הגב’ פרוז’ינין. יש לפנות לבג”ץ שיגלגל אותו מכל המדרגות.

   פקידון |
   הגב