דרישה מלפיד: “בטל את החופשה וסע דרומה להסתכל להם בעיניים”

ראש הממשלה יאיר לפיד צפוי לצאת היום לחופשה בצפון הארץ, זאת למרות המתיחות הביטחונית וההגבלות הקשות המוטלות על תושבים רבים בדרום הארץ.

ראש הממשלה יאיר לפיד צפוי לצאת היום לחופשה בצפון הארץ, זאת למרות המתיחות הביטחונית וההגבלות הקשות המוטלות על תושבים רבים בדרום הארץ.

בעקבות זאת קורא עו”ד ליאור קצב, מתמודד מחוז הנגב והדרום בתנועת הליכוד, לראש הממשלה יאיר לפיד לבטל את חופשתו המתוכננת.

“הניתוק של ראש הממשלה יאיר לפיד הגיע הפעם לשיא חדש. אחרי שבחר לזלזל במסורת יהודית בת אלפיים שנה וקבע את חופשתו ביום בו עם ישראל מתאבל על חורבן בית המקדש – כעת נראה שהניתוק הוא לא רק מההיסטוריה והמורשת – אלא גם מהמציאות שלנו כאן ועכשיו.”

“רבים מתושבי הדרום נצורים בבתיהם זה היום השלישי עקב המתיחות הביטחונית הגבוהה, כבישים חסומים, רכבת מושבתת ואלפי ילדים שנאלצים שוב להתמודד עם חרדות שצפות ועולות עם זיכרונות מהעבר. בזמן הזה בוחר ראש הממשלה להראות “דוגמא אישית” מפוארת ולצאת לחופשה בצפון הארץ. במקום לרדת ליישובי הדרום ולהראות הזדהות עם הקושי וההתמודדות המורכבת בחודשי הקיץ- בוחר לפיד להתנתק ולברוח. ההתנשאות של לפיד כלפי תושבי הדרום והפריפריה כבר ארוכת שנים- אבל נראה שכעת הניתוק והיהירות הגיעה לשיא חדש”.

“אני קורא לראש הממשלה להתעשת ברגע האחרון, להסתכל למציאות בעיניים ולבטל את החופשה המתוכננת. עדיין לא מאוחר. תושבי הדרום מסתכלים עליך- תציל את הכבוד האחרון שעוד נותר לך כדי שתוכל להסתכל להם בעיניים”.

“עוד עצה אחת ממני לסיום – אם תושבי הדרום עדיין טיפה יקרים לליבך- תזמין חופשה בדרום. עוטף עזה הוא אחד מהמקומות היפים בארץ. אני בטוח שליהיא ואתה תוכלו ליהנות שם יותר מכל מקום אחר.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.