דרמה בחיפה: דיין חרדי נורה למוות

התנקשות בדיין החרדי: רב חרדי שמשמש בתפקידו כדיין נורה למוות בחיפה, ואדם נוסף נפצע קשה היום (שלישי) בשתי זירות שונות. תיעוד מהזירה

רב חרדי שמשמש בתפקידו כדיין  נורה  למוות בחיפה, ואדם נוסף נפצע קשה היום (שלישי) בשתי זירות שונות.

ברחוב העצמאות נורה גבר שנפצע קשה ופונה לבית החולים. החשוד נמלט מהמקום וכוחות משטרה מנסים לאתרו.

מדוברות איחוד הצלה נמסר בתגובה: בהמשך להחייאה בחיפה – שלוימי פדר מתנדב באיחוד הצלה סיפר: “כשהגעתי למקום נתקלתי בגבר שסובל מפצעי ירי בפלג גופו העליון וללא דופק ונשימה. ביצעתי בו פעולות החייאה מתקדמות בסיוע מתנדבים נוספים של איחוד הצלה שהיו בסמיכות למקום אך למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נאלצו לקבוע את מותו בזירה. מדובר באירוע ירי נוסף אליו הוזעקנו ע”י מוקד איחוד הצלה תוך כחצי שעה”.

כעבור פחות משעה נפגע אדם נוסף מירי ברחוב הגיבורים ונפצע אנושות. צוות מד”א נאלץ לקבוע את מותו בזירה. שני קורבנות הירי אינם מוכרים למשטרה, וזו פתחה בחקירת נסיבות הירי ובודקת האם יש קשר בין שני המקרים. מסתמן כי הרקע לשני האירועים פלילי.

סמוך לשעה 9:30 התקבל במד”א דיווח על פצוע כבן 40 ברחוב העצמאות. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים רמב”ם עם מספר פצעי ירי.

קצת אחרי השעה 10:00 התקבל במד”א דיווח על פצוע ירי נוסף ברחוב הגיבורים. הפצוע, גבר בן 45, טופל על ידי חובשים ופרמדיקים שביצעו בו פעולות החייאה בשטח, ונאלצו לקבוע את מותו.

נבדק קשר בין המקרים | צילום: תיעוד מבצעי מד”א

“כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 45 שוכב על שפת המדרכה כשהוא סבל מפצעי ירי בפלג גופו העליון”, אמר פרמדיק מד”א רז דיאמנד. “הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ראשוני וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות אבל לצערנו הפציעה הייתה קשה מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו בשטח”.

“הוא דפק ריצה ונעלם בשניה”

מירי, בעלת עסק שנמצא סמוך לזירת האירוע ברחוב הגיבורים, מספרת על רגעי הירי. “רציתי לפתוח את התריס ושמעתי יריות”, אמרה. “ראיתי את היורה יורה שני כדורים במבוגר דתי שנפל על הרצפה שבדיוק עבר. מיד רצתי לסגור את הדלת של העסק ובאותה שניה הוא עמד שם. ואז ראיתי שהוא דפק ריצה ובשנייה נעלם מהעיניים”.

1 תגובות

Comments are closed.