דרמה בכנסת: האם 2 ח”כים מכחול לבן ייכנסו לבידוד?

‏משכן הכנסת נסגר זמנית מחשש להימצאות נגיף הקורונה

היום בצהריים נתקבלה פנייה מטעמו של חכ אלון שוסטר למזכירות הכנסת ולפיה חבר הכנסת שוסטר וחברי הכנסת רם בן ברק וצחי הנגבי נכחו בשבוע שעבר באירוע משותף ובקרבתו של אזרח שבת זוגו אובחנה כחולת קורונה. הערב נדע האם שני חכים מכחול לבן ואחד מהליכוד לא יוכלו להיכנס למשכן במשך שבועיים. יש לציין כי מספרים הצמודים הנוכחיים עשוי להיות לכך משמעות קריטית בחלוקת הגושים וההצבעות.

קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, קיים בדיקה של האירוע במסגרתה שוחח עם בן זוגה של החולה ומשיחה זו עלה כי למרות שטרם קיבל את תוצאות בדיקת הקורונה שערך אתמול – העיד על עצמו כסובל מכל התסמינים המוכרים.

ניצב גריף פנה לחברי הכנסת וביקש מהם לנקוט במשנה זהירות ולא להגיע לכנסת ולהשבעה כל עוד לא התקבלו תוצאות לבדיקתו של האזרח.

השר הנגבי שכבר היה נוכח בבנין ואושרה כניסתו ע״י הקצין בזמן הבדיקה, עודכן אף הוא במידע הנוסף שהתקבל ועל כן הובהר לו שרצוי שיעזוב את משכן הכנסת.

יודגש כי קצין הכנסת עדכן בדברים את פרופ סיגל סדצקי- הממונה על בריאות הציבור במשרד הבריאות וביקש ממנה לקבל בהקדם האפשרי את תוצאות בדיקתו של האזרח – על מנת לשלול אפשרות של הדבקותם של חברי הכנסת.

מנכל הכנסת אלברט סחרוביץ :״ כמי שאמון על שלומם ובריאותם של כל באי הבית ועל המשך פעילותה הסדירה של הכנסת אבהיר שכל עוד לא תגענה התוצאות אשר יפריחו את אפשרות ההדבקות – לא תתאפשר כניסתם של חברי הכנסת למשכן״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.