דרמה במשרד הבריאות: משה בר סימן טוב שוקל לפרוש

מנכ”ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, שלחם בכל כוחו למגר את הקורונה מישראל שוקל לסיים את תפקידו

מנכ”ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, שלחם בכל כוחו למגר את הקורונה מישראל שוקל לסיים את תפקידו. על פי הדיווח בוינט, ההחלטה סופית תתקבל בכבר ימים הקרובים וזאת בהתאם לזהות שר הבריאות שימונה.

בסביבת המנכ”ל מספרים לוינט כי זו “החלטה כבדת משקל. טרם התקבלה החלטה סופית בעניין אך זהות השר שייבחר תהיה קריטית להמשך תפקידו של בר סימן טוב במשרד הבריאות”.

בכתבת פרופיל על בר סימן טוב, שפורסמה ב”ידיעות אחרונות”, טענו שורה של שרים בממשלה, כי ברסי הוא אדם רב-כישרונות, אבל גם אגרסיבי, תאב כוח וסמכות, יהיר ולעיתים קרובות נקמן.

בכתבה פורסם בשמם של בכירים בממשלה כי ברסי הוא זה שלוחש על אוזנו של ראש הממשלה, ומסוגל בכמה משפטים להחמיר או להקל על הסגר. “כמעט כל ההתנהלות שלו במשרד הבריאות לאורך השנים, מכוונת לטיפוח הדמות שלו בתקשורת”, אומר גורם שעבד עימו בעבר. “התדמית שלו מאוד חשובה לו”.

עוד לפני שמונה למנכ”ל משרד הבריאות, וכיהן במשרד האוצר כאחראי על תקציבי הבריאות הוא נקט מדיניות שמכונה במשרד “הרְעָבה”. .

“הוא איש כוחני. תמיד חושב שהוא יודע הכול, תמיד צודק”, טען גורם בממשלה. “הוא שומר קרוב אליו רק את מי שחושב כמוהו ומהנהן בראש ואומר כן”,אמר. “הוא תמיד נותן לך תחושה שהוא יודע הכי טוב. אפילו בנושאי רפואה, למרות שהוא לא רופא”, אומרת גורמת במשרד הבריאות שטענה כי ברסי חושב שעשרה קבין של חוכמה ירדו לעולם וכי הוא קיבל 11 מתוכם”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.