דרמה: פינדרוס לא יהיה בכנסת

‏דרמה לילית; השופט חנן מלצר הודיע כי יהדות התורה תרד ל 7 מנדטים – ואילו הליכוד עולה ל -32, וזה לאחר שקיבל את עתירת הליכוד

‏דרמה לילית; השופט חנן מלצר הודיע כי יהדות התורה תרד ל 7 מנדטים – ואילו הליכוד עולה ל -32, וזה לאחר שקיבל את עתירת הליכוד בדבר החזרת אלפי קולות שלא נספרו בכ-10 קלפיות בכפר ירכא המזוהה עם הליכוד.

ח”כ קטי שטרית מהליכוד נכנסת לכנסת.יצחק פינדרוס שמוצב במקום השמיני ברשימת יהדות התורה,לא יושבע לכנסת בשבוע הבא. תמונת הגושים, עם זאת, נותרה ללא שינוי, ו”בלוק הימין” מונה עדיין 55 חברים.

בהודעת השופט מלצר נאמר עוד כי הוא מבקש מהיועמ”ש לשקול להורות על עריכת בחירות חוזרות במספר קלפיות בהן נתגלו זיופים.

עוד נכתב בהודעה כי 6 קלפיות, בהן נמצאו ראיות ממשיות לזיופים, נפסלו בהוראתו של יו”ר הוועדה, השופט מלצר. הקלפיות מוקמו בירכא, סח’נין, שפרעם ובעראבה. קלפיות נוספות בהן התגלו חשדות לזיופים הוכשרו לאחר בחינה מעמיקה של יו”ר הוועדה. 3 קלפיות נוספות נפסלו באופן חלקי בירכא, ובעוד 3 קלפיות הצליח צוות של ועדת הבחירות לבודד את הקולות המזויפים ובכך להכשיר את השאר.

השופט מלצר ביקש מהיועץ המשפטי לממשלה לשקול את האפשרות לפנות לבית המשפט המחוזי לעניינים מנהליים בירושלים ולבקש לערוך בחירות חוזרות בקלפיות בהן התגלו ליקוים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחח חשבתי ששס הכניסו את פינדרוס ולכן הוא רץ להודות להם

    חנפנות היא מידה מאד מאד מכוערת

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב