דרעי: “אמליץ לראשי גוש הימין לסרב ליטול את פירורי ראשות הוועדות”

יו”ר ש”ס דרעי קרא בישיבת סיעת ש”ס שלא ליטול ועדות במטרה שלא לאפשר לגיטימציה לממשלה

יו”ר ש”ס דרעי קרא בישיבת סיעת ש”ס שלא ליטול ועדות במטרה שלא לאפשר לגיטימציה לממשלה: “על גוש הימין לסרב ליטול תפקידי ראשות ועדה בממשלה הלא לגיטימית הזו”, אמר דרעי.

“אמליץ לראשי גוש הימין לסרב ליטול את פירורי ראשות הוועדות של הקואליציה הזו. מדובר בממשלה לא לגיטימית שנבחרה בדרכי רמייה והונאה ואין שום סיבה שנשתף איתם פעולה”, כך אמר היום (ה’) יו”ר ש”ס ח”כ הרב אריה דרעי בישיבת סיעה מיוחדת שקיים ביום בבית ש”ס בהשתתפות כל חברי הכנסת של התנועה.

עוד הוסיף דרעי, “מדובר בקואליציית שמאל שחרטה על דגלה פגיעה במסורת ובזהות היהודית של המדינה, ושוברת שיאים של דורסנות וסתימת פיות. לא יקנו אותנו בפירורי ועדות לא רלוונטיות. שיחלקו את הוועדות בינם לבין עצמם ואנחנו נמשיך להיאבק ולעשות הכל כדי להפילם”.

בישיבת הסיעה התווה יו”ר ש”ס את דרכי הפעולה למאבק בממשלה הזו בכנסת, ע”י השתתפות ערה בדיוני המליאה והוועדות, יחד עם הניסיון והמרץ הידועים של חברי הכנסת של ש”ס.

בנוסף, הציג יו”ר התנועה תכנית מיוחדת לחיזוק השטח של תנועת ש”ס, בהפניית משאבים רבים להעצמת המפלגה ומוסדותיה וחיבור לנציגים ברשויות המקומיות ולציבור הרחב.

במסגרת זו, יערוך יו”ר התנועה דרעי יחד עם חברי הכנסת סיורים תכופים ברחבי הארץ כדי לטפל באתגרים ובבעיות הקיימות. כמו כן, הורה הרב דרעי לחברי הכנסת לקיים מועדי ‘קבלת קהל’ לפי תכנית מסודרת בכל הארץ, בשיתוף מומחים ואנשי מקצוע כדי לתת מענה ישיר ומיטבי לכלל פניות הציבור.

דרעי העלה על נס את עיתון “הדרך” – בטאון תנועת ש”ס, הן השבועי והן היומי, שזוכה להערכה רבה בקרב ציבור ענק ומעניק במה מכובדת ומקצועית לפעילות תנועת ש”ס בכנסת וברשויות המקומיות. הרב דרעי עודד את הנציגים להמשיך לפעול להעצמת כוח העיתון ע”י צירוף מינויים חדשים, ואף הורה לקיים יום עיון מיוחד לנציגי ש”ס בנושא.

דרעי סיכם: “אנחנו עושים הכל לקצר את ימיה של הממשלה הרעה והמסוכנת הזו. במקביל, ננצל את הזמן לחיזוק מוסדות המפלגה ופתיחתה לקהלים רחבים, כתנועה המסורתית והחברתית הגדולה בישראל, על פי מורשתו של מרן רבנו עובדיה יוסף זצ”ל”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.