דרעי באשדוד: נדרוש את תיק הקליטה – הוא לא יהיה של ליברמן

דרעי באשדוד: נדרוש את תיק הקליטה – הוא לא יהיה יותר של יוצאי בריה”מ

מעל ל-300 פעילים משתתפים כעת בכנס הבחירות של ש״ס באשדוד בהשתתפות כל הח״כים. יו״ר ש״ס השר דרעי בנאומו המרכזי: ״אני חוזר ומחדד נתמוך רק בבנימין נתניהו. הוא האיש המתאים ביותר. נאחל לו שייצא מהכל בלי כלום״.

השר דרעי המשיך ואמר ״ראיתם את המצע של ׳כחול לבן׳ אתמול: תחבורה ציבורית בשבת, נישואים אזרחיים, כותל, כשרות והתערבות בחינוך החרדי. הם רוצים לשנות את הסטטוס קוו של העולם היהודי. הם מנסים לטשטש את זה דרך פלאפל״.

יו”ר שס אמר ״ראיתי את הפרסומים היום שיש מו״מ של חרדים עם גנץ. לא התכוונו אלינו לש״ס, אבל אני מבהיר פה בצורה ברורה: זה לא יקרה. לא נישב איתם ולא ננהל איתם מו״מ״.

השר דרעי סיים ואמר בכנס בפני מאות הפעילים – ״כאן בעיר אשדוד נעשה חילול ה׳ גדול. אביגדור ליברמן החליט לקיים בשבת קודש מסיבת עיתונאים במסעדה לא כשרה, הכל רק בגלל חוק המרכולים. מה אנחנו רוצים בסה״כ? לשמור על יום השבת. אבל לא יעזור לליברמן – ש״ס תהיה במשרד הפנים גם לאחר הבחירות״.

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן הגיב לדבריו של אריה דרעי הערב נגד העולים מברית המועצות לשעבר:

״בדיקות ד.נ.א. ליוצאי ברית המועצות זו נורמה מקובלת. משרד קליטה צריך לטפל רק ביוצאי צרפת ואתיופיה. כך אמר הערב אריה דרעי, מנהיגה של ש”ס.

ידידי, התבלבלת. לא יקום ולא יהיה. ישראל ביתנו תפעל בכל הכוח נגד בדיקות הד.נ.א. המשפילות והמבזות שהמציאו עסקנים חרדים, נקבל לידינו את משרד הפנים ונפסיק עם הגזענות והאפליה שמקדם הממסד החרדי כנגד יוצאי ברית המועצות לשעבר. נקדם נישואים אזרחיים ונאפשר לכל רשות מקומית להחליט באופן עצמאי לגבי פתיחת מרכולים בשבת. נקדם עלייה מכל התפוצות ונקבל את כולם בזרועות פתוחות.״

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מצביע שס וחבר של רוסים

  גם אם יש לך חילוקי דעות עם ליברמן תן כבוד לאוכלוסיה של מיליון בני אדם שרובם יצרניים ורובם בוודאי יהודים גם לפי ההלכה

  לא אהבתי את היציאה על הרוסים |
  הגב
 2. ושוב מקומות ריקים בשס המתפוררת

  אלוקים לא ייתן לדרעי הרשע בעל הווטו להצליח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הספרדים בלי משרד הקליטה קולטים שדרעי וליברמן עובדים עליהם

  לא מצביעים שס!! וכך לא נחזק את ליברמן ידידו של הגנב דרעי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב