דרעי בישיבת סיעת ש”ס: “מרן חסר לנו כל יום”

יו״ר שס השר דרעי בישיבה לזכר מרן הרב עובדיה: מרן חסר לנו כל יום וכל שעה. אנחנו חייבים להנחיל את זכרו לדורות הבאים

סיעת ש”ס קיימה היום (יום ג׳) ישיבה מיוחדת לזכרו הטהור של מרן מאור ישראל, שר התורה, פוסק הדור, רבינו עובדיה יוסף זיע”א במלאות שבע שנים להסתלקותו לגנזי מרומים.

הישיבה התקיימה בהשתתפות יו”ר התנועה השר הרב אריה דרעי, המנכ”ל וחברי הסיעה, ברחבת משרדי הנהלת תנועת ש”ס החדשים ולפי תקנות משרד הבריאות.

יו״ר שס, השר הרב אריה דרעי, פתח את הישיבה לזכרו של מרן וסיפר על הגעגועים הגדולים למרן. ״45 שנים הייתי עם הרב, מגיל 15 ועד יומו האחרון. אם אתחיל לספר את הזיכרונות שלי עם מרן, נשב כאן ימים ולילות. אנחנו חייבים להנחיל את זכרו לדורות הבאים. מרן הרב עובדיה חסר לי באופן אישי וחסר לנו כל יום וכל שעה.

״זכינו ולפני הסתלקותו מרן השאיר לנו כמו צוואה כתובה את הנהגתו של מורינו ראש הישיבה מרן חכם שלום הכהן שליט”א שעליו אמר מרן זצוק”ל פה קדוש, הקב”ה יאריך ימים על ממלכתו.

״השנה אנו נאלצים לציין בפורום מצומצם את יום השנה להסתלקותו. מדי שנה אני מציינים בכנסים גדולים ואילו השנה בשל נגיף הקורונה אנו מקיימים אזכרה בפורום מצומצם. מחר נקיים טקס אזכרה בכנסת, נעלה את זכרו ונדליק נר לעילוי נשמתו״.

בהמשך השרים, חברי הכנסת, מנכ״ל ״אל המעיין״ ומנכ”ל ש”ס, סיפרו והעלו חוויות אישיות וזיכרונות עם מרן הרב עובדיה יוסף זיע”א.

בסיומה של הישיבה חנך השר דרעי את משרדי ש”ס החדשים בהר חוצבים בירושלים, בטקס קביעת מזוזה עם הדלקת נר לזכרו הטהור של מרן הרב עובדיה יוסף בן גורג’יה”.

צילום: יעקב כהן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.