דרעי בראיון סלפי: “נתניהו חזר בתשובה, נהיה הפתעת הבחירות”(וידאו)

אריה דרעי מסביר בריאיון סלפי לחדשות 2 Online מבטיח: “ש”ס תהיה הפתעת הבחירות”. צפו

לכבוד פורים: יו”ר ש”ס בריאיון סלפי מיוחד מסביר מדוע החליט לתמוך בנתניהו . “אמרתי שאנחנו מרגישים כמשפחה אחת גדולה”, ציין. “אנחנו מקווים שהפעם ביבי ישמור על ש”ס וילך עימנו”.

“הזכרתי בגעגוע גדול את מנחם בגין ז”ל שהרים את כבודם של המזרחים, הן מבחינת המסורת והן מבחינת הטיפול בשיקום השכונות”, הסביר דרעי. “באופן טבעי אנחנו רוצים את הליכוד ורוצים שהמועמד מטעמם יהיה ראש ממשלה”. יו”ר ש”ס לא ציין במפורש כי “ימליץ” עליו לתפקיד בפני הנשיא, בכל תוצאה שתתקבל.

“לצערי הרב נתניהו העדיף בעשר השנים האחרונות את משפחת לפיד על פנינו – פעם את טומי ופעם את יאיר”, אמר דרעי. “הפעם אנחנו אומרים לביבי: ‘אנחנו רוצים אותך ראש ממשלה, אבל רוצים אותך ביבי בגין ולא רוצים אותך עוד פעם ביבי לפיד”.

דרעי מספרעל התקופה ששיתף  פעולה עם הרצוג באופוזיציה “היינו באופוזיציה ועברנו תקופה מאד קשה”, טען. “המשימה שלנו הייתה להפיל את הממשלה של נתניהו, מכיוון שהוא בחר ללכת עם בנט ועם לפיד נגדנו ונגד השכבות החלשות והציבור החרדי. לכן עשינו כל מאמץ שבעולם כדי להפיל אותו”.

דרעי רומז כי מהלך הבחירות היה משותף עם נתניהו. “נתניהו עצמו הלך לבחירות ואף הלך איתנו ביחד לבחירות הללו”, אמר. “הוא גם הסכים להוריד את המע”מ על מוצרי יסוד, להעלות את שכר המינימום, לתקן, להחזיר את הסטטוס קוו שהיה – והציבור שלנו רוצה את נתניהו. גם כשאני רואה את מפת הגושים, אני רואה שלנתניהו יש גוש יותר גדול. נתניהו חזר בתשובה, וכפי שאומרים – במקום שבעלי תשובה עומדים צדיקים גמורים אינם יכולים לעמוד בו”.

 

דרעי מתייחס לסקר חדשות 2 מאמש, של מינה צמח ומנו גבע ממכון מדגם, שמעניק שישה מקומות בכנסת. אך הנתון הזה לא מדאיג במיוחד את יושב ראש המפלגה. להיפך. דרעי מאמין כי כוחה של מפלגתו עוד צפוי להתחזק. “ראיתם את האנרגיות בכנס שנערך ביד אליהו”, אמר. “אין עוד תנועה או מפלגה שיש לה דבר כזה. בכנס היו רק פעילים, אך ברחבי הארץ התקיימו כנסים ובהם נכחו אלפי נשים. אחרי פורים הפעילים צפויים לצאת לשטח. הם הולכים לבקר בחצי מיליון בתים ואת התוצאות תראו בקלפי”.

“אני אומר לכם שש”ס תהייה ההפתעה של הבחירות”, הבטיח דרעי. “אני לא מוכן בשלב זה לדבר על אפשרות של כישלון מכיוון שאני רואה את ההצלחה. ואחרי פורים – ש”ס תמשיך לצמוח, בעזרת השם”.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • יוני נראה לי שאינך בגיל הצבעה בכלל
   חכה מאמי עוד מעט שס תתאדה ואז תבבגר קצת

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב