דרעי וישי מתכתשים: דרעי: “לש”ס הוא כבר לא יחזור” ישי: “אריה הולך בקרוב”

בראיון  ל’ידיעות’ התייחס דרעי לחזרתו הצפויה של אלי ישי  לפוליטיקה והבהיר כי “לש”ס הוא כבר לא יחזור, הוא שבר את כל הכללים ופגע במועצת”, ישי לא נותר חייב ותקף את היו”ר

למרות הדיבורים הרבים על השלום הספרדי, דרעי, כך נראה, לא מתכוון לשלב את אלי ישי ברשימת ש”ס -לפחות כל עוד לא יוגש כנגדו כתב אישום על הלבנת הון.

בראיון  ל’ידיעות’ התייחס דרעי לחזרתו הצפויה של אלי ישי  לפוליטיקה והבהיר כי – “בשבת הקרובה יש ליכודיאדה באילת, ממה שהבנתי יש להם אורח כבוד, הוא החליט לרוץ בליכוד או אולי במקומות אחרים”, אמר דרעי והבהיר: “לש”ס הוא כבר לא יחזור, הוא שבר את כל הכללים ופגע במועצת”, טען דרעי.

דרעי הוסיף עוד בראיון ואמר על אלי ישי: “כשהוא מדבר על חזרה לש”ס הוא אומר שהוא בא עם נדוניה: עם מועצת חכמים חדשה. אנחנו לא נסכים לזה”.

דרעי  התייחס עוד בראיון לגבי עתידו הפוליטי “אני לא רואה את כל חיי בפוליטיקה”, הוא חושב, אבל אין לי כרגע מחליף מכל נציגי ש”ס, אני מאוד רוצה לחזור ולשבת ללמוד”, הוא חושב. לגבי הסקרים שמעניקים לו 3 מנדטים אמר דרעי “לא שמעתי על כאלה סקרים (מתעלם במופגן), שמעתי על סקרים שנותנים לנו 6 ו-7” התהדר דרעי.

ישי לא נותר חייב, והגיב לדבריו המתריסים של דרעי. “אני משתדל להמנע מלעסוק באריה דרעי ומאמציו הבלתי פוסקים לריסוקה של ש״ס”, הגיב  אלי ישי לדבריו בפייסבוק, ופירט, “הן בשל הצער שנגרם לי לראות את המפלגה שהקים מרן, צוללת בראשותו של דרעי אל מתחת לאחוז החסימה, והן בשל העובדה שבלאו הכי הוא סיים את תפקידו הציבורי ככל הנראה”.

“אני מבקר את מחדלי הממשלה, ולעיתים גם את מחדליו של דרעי באופן ענייני. אך אל מול דברי השקר שהוא מפזר בראיון ל׳ידיעות אחרונות׳ לא אחריש”, הגיב ישי.

“אני לא רץ ברשימת הליכוד”, הגיב ישי על התייחסותו של דרעי בעניין שילובו של ישי בליכוד,  “אני אכן מתארח ב׳ליכודיאדה׳ לבקשת החברים מהליכוד שפנו אלי, ואינני מתנצל על כך שגם מפלגות אחרות בגוש הימין מעריכות אותי ואת עמדותיי ומעוניינות לשמוע את קולי”.

ישי ממשיך ותוקף: “דרעי מאשים אותי בראיון כי הברחתי מצביעים מש״ס לליכוד ושאני רוצה להביא איתי ״נדוניה״ – מועצת חכמים משלי. זה בסדר שבמר יאושו כתוצאה מההידרדרות בסקרים ומהבוז הציבורי הוא יחפש את האשם, אך מוטב לו שיחפש מתחת לפנס. הציבור מחפש פוליטיקה נקיה מאינטרסים אישיים, נקיה משחיתות, נקיה מהונאת גדולי ישראל וסיבובם על האצבע, הציבור מחפש עשייה אמיתית, בצניעות ובשקט. הציבור שבע מאינטריגות ואין לו כח לפרשיות מביכות מדי יום”.

 

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי התחיל להספיד את שס גם הוא קולט שהיה שס וזהו נגמרה

  עכשיו המכלוף מחפש על מי לפיל את המצב

  רעותה |
  הגב
 2. לא משנה מה יהיה, אין כמו דרעי!

  אנשי ישי כאובים אבל יודעים טוב טוב שאין כמו דרעי!

  רעות |
  הגב
 3. דרעי עשה צחוק מרבני שס ואלי ישי עושה צחוק מדרעי חהחחחחחחחחחחחחחההה

  דרעי התמסטל סופית שיסתכל במראה ויראה מי הוריד את שס ל3 מנדטים

  דורית |
  הגב
 4. ישי ענה לו כהוגן הוציא את דרעי אפס!

  דרעי לא מבין שכל מילה על אלי ישי בורחים משס עוד מאה איש

  מאיר ד |
  הגב