דרעי לא שולל את האיחוד החרדי: “כשנקבל הצעה – נדון”

בש”ס לא נלהבים מיוזמת המפץ החרדי בבחירות שעלול לפגוע במעמדו של הרב יצחק יוסף וחכם שלום ולהפקיע את מעמדם כרבנים הפוסקים של המפלגה, אלא שדרעי כנראה לא שולל את הרעיון שעשוי לשדרג את מעמדו הפוליטי

בש”ס לא נלהבים מיוזמת המפץ החרדי בבחירות שעלול לפגוע במעמדו של הרב יצחק יוסף וחכם שלום ולהפקיע את מעמדם כרבנים הפוסקים של המפלגה, אלא שדרעי כנראה לא שולל את הרעיון שעשוי לשדרג את מעמדו הפוליטי.

על פי הדיווח של יאיר שרקי בערוץ 2  דרעי  נשאל במהלך סיור בשדרות על היוזמה לגוש חרדי בבחירות. “הוא לא נראה מתלהב אבל גם הקפיד לא לסגור את הדלת: ״כשנקבל הצעה אמתית רצינית ומגובה נדון בזה. בינתיים ש״ס מתארגנת״ , הגיב דרעי.

מוקדם יותר דיווחנו כי ראש הממשלה נתניהו הגיע היום לכינוס המיוחד של פגרת החורף שנועד לאשר את מינויי השרים החדשים בממשלה, יואב גלנט ויפעת שאשא ביטון.

דקות לאחר ההצבעה הגיע נתניהו למזנון החלבי של הכנסת ושוחח עם חבר הכנסת דודי אמסלם והשר יריב לוין, כאשר ע”פ מקורבים השלושה דנו בעניין השריונים בליכוד.

דקות לאחר מכן ‏סגן השר ליצמן ישב גם הוא לשיחה עם נתניהו במזנון הכנסת. ולפי ההערכה מדובר כנראה בדאגה של ראש הממשלה מאחוז החסימה, שאולי יגרום לחלק מהמפלגות החרדיות לא להיכנס לכנסת, והמשך השכנוע למפלגה חרדית מאוחדת.

כזכור, אמש הודה סגן השר ליצמן בפני ועדת השמונה של אגודת ישראל כי נעשתה פניה מצידו של יענקי קנייבסקי על מנת לבדוק אפשרות לריצה חרדית משותפת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.