דרעי ליצמן וגפני בפניה דחופה לנתניהו וגנץ: “בחירות בעת הזאת – טירוף מוחלט”

ראשי הסיעות החרדיות לרה”מ בנימין נתניהו ורה”מ החליפי שר הביטחון בני גנץ: “לא נשתף פעולה עם שום יוזמה להקדמת הבחירות- העברת תקציב המדינה הינה צו השעה”

שר הפנים הרב אריה דרעי, שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן, ויו”ר ועדת הכספים ח”כ הרב משה גפני, קיימו היום (ה’) דיון מעמיק נוכח הנסיבות הפוליטיות והעיכוב בגיבוש תקציב המדינה.

ראשי הסיעות החרדיות הביעו התנגדות ברורה ונחרצת לקידום הליכה לבחירות. “אזרחי ישראל מתמודדים בימים אלה עם בעיות קשות, בריאותיות וכלכליות, ועצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט”.

“זה הזמן לפנות כל דבר אחר, להביא לאישור דחוף של תקציב המדינה, בכדי שנוכל להתמקד באתגרי המשק ומערכת הבריאות, נוכח משבר הקורונה שפוקד את אזרחי ישראל ואת כל העולם. לא נשתף פעולה עם כל יוזמה להקדמת הבחירות ואנו נעשה הכל למנוע בחירות”.

ראשי סיעות ש”ס ויהדות התורה קוראים לרה”מ בנימין נתניהו ולעמיתו רה”מ החלופי ושר הביטחון בני גנץ, לגלות אחריות לאומית, להתכנס יחדיו על מנת להגיע לפתרון מוסכם ומניעת הליכה לבחירות מיותרות. על אף שלמפלגות החרדיות אין מה לחשוש מבחירות, טובת אזרחי ישראל לנגד עינינו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.