דרעי מודה ליונית: נתניהו בקושי מגרד 61 מנדטים

שר הפנים אריה דרעי התראיין הערב (שני) ליונית לוי במהדורה המרכזית ואמר כי “הבחירות האלו מאוד מוזרות, יש 4 מפלגות שהן על גבול אחוז החסימה וזה משנה את כל התמונה”.

שר הפנים אריה דרעי התראיין הערב (שני) ליונית לוי במהדורה המרכזית ואמר כי “הבחירות האלו מאוד מוזרות, יש 4 מפלגות שהן על גבול אחוז החסימה וזה משנה את כל התמונה”.

יו”ר ש”ס הודה כי הן הוא והן נתניהו מתקשים “מגרדים את ה-61 מנדטים”, אך הביע תקווה כי עם עבודה קשה יגיעו לתוצאה ותהיה הכרעה בבחירות.

לדבריו של דרעי – “לציבור הימני המסורתי יש רוב גדול, למעלה מ-70 מנדטים, והם מתגוששים אחד עם השני, כל אחד אומר אני אמלוך. אין חלופה אחרת לנתניהו – או נתניהו והליכוד שהם המפלגה הגדולה, או לפיד וליברמן שחתמו על הסכם עודפים”.

על כך שהבטיח שהסכם הרוטציה יקויים עם גנץ. הגיב: “לא עבדתי על בני גנץ, זו הייתה המודעות שלי והרצון שלי שתהיה ממשלה שתחזיק מעמד. אני אמרתי את זה מעצמי שזה מה שאני רוצה, גנץ סגר הסכם עם נתניהו, אני לא ערב בהסכם הזה, אמרתי שאני משוכנע שממשלה כזו תשלים את ימיה וטעיתי”.

“גנץ במשך שלוש מערכות בחירות עשה הכל להקים ממשלה בלי ביבי ובלי החרדים”, טען דרעי “כשהבין שלפיד לא ייתן לו להיות ראש המפלגה הוא בא להקמת ממשלה עם נתניהו. נוצר משבר אמון גדול ביניהם, אלה בחירות מיותרות לגמרי ויכולנו להמשיך עוד 3 שנים. בתקופה שאחרי הקמת ממשלה הגורמים המקצועיים באוצר אמרו שאי אפשר להעביר תקציב דו שנתי כי אנחנו לא יודעים מה יהיה עם הקורונה, אני התחננתי לכחול לבן שנסכים על תקציב של שנה ונתקדם הלאה”.

על סערת יהודה משי זהב אמר: “אני מכיר אותו ועובד איתו במשרד הפנים בגלל זק”א, פונה אליו הרבה עמים שיש בעיות – לא שמעתי ולא ידעתי. עצם החשדות מזעזעות כל נפש, הלוואי שייצא שמדובר בעלילות. המשטרה צריכה לחקור את הדבר הזה, אי אפשר להשאיר את זה פתוח. אני מקווה בשבילו שזה לא נכון”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גוש רק לא ביבי זה גוש של ערב רב כפויי טובה רשעים. איך רבש.ע בן אדם הביא לכם חיסונים הפך המדינה למעצמה שידרג הכלכלה והבטחון איך רבש.ע אפשר להיות כפוי טובה ולירוק על מי שהציל ומנעים לכם החיים. אם ביבי לא טוב אז כלום כלום לא טוב בשבילכם אתם מתים מהלכים. תחפרו קבר ותכנסו בפנים. אתם מתים. מי שכופר בטובת חברו הוא פשוט רוע מהלך

    גוש רק לא ביבי זה גוש של ערב רב כפויי טובה רשעים. איך רבש.ע בן אדם הביא לכם חיסונים הפך המדינה למעצמה שידרג הכלכלה והבטחון איך רבש.ע אפשר להיות כפוי טובה ולירוק על מי שהציל ומנעים לכם החיים. אם ביבי לא טוב אז כלום כלום לא טוב בשבילכם אתם מתים מהלכים. תחפרו קבר ותכנסו בפנים. אתם מתים.
    מי שכופר בטובת חברו הוא פשוט רוע מהלך

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב