דרעי מעריך: “הכנסת תתפזר”

יו״ר ש״ס השר דרעי העריך בישיבת סיעת ש״ס בכנסת כי “יש סבירות גבוהה שהכנסת תתפזר שוב”

יו״ר ש״ס השר דרעי העריך בישיבת סיעת ש״ס בכנסת כי “יש סבירות גבוהה שהכנסת תתפזר שוב. זה משבר אמיתי ובעיה גדולה למשק ולביטחון. אני מפנה את הקריאה לאדם אחד שהמפתח בידו – בני גנץ. אני אומר לו: בני היקר, תצטרף לקריאה של נתניהו שעשה ויתורים גדולים והציע הצעה נדיבה מאד״.

בתחילה בירך דרעי על ההישג בבחירות, ואמר “אני מברך על הגידול של תנועת ש״ס ב-70 אלף קולות. לצערי, השמחה איננה שלמה כי יש סבירות גבוהה שהכנסת תתפזר שוב. זה משבר אמיתי ובעיה גדולה למשק ולביטחון.”

דרעי פנה אני לגנץ ואמר, “מפנה את הקריאה לאדם אחד שהמפתח בידו – בני גנץ. תמיד הגנתי עליו כשתקפו אותו ומגן עליו גם היום. אני אומר לו: בני היקר, תצטרף לקריאה של נתניהו שעשה ויתורים גדולים והציע הצעה נדיבה מאד. אני לא יודע אם אני בעצמי הייתי מסכים לכזו הצעה נדיבה, אבל הוא עשה אותה. כעת תורך. ”

דרעי סיפר על ההיסטוריה ואמר: “הייתי שותף בעבר לשתי ממשלות אחדות. ב84 ו-88 ונעשו דברים גדולים למען העם. העם רוצה ממשלת אחדות וזה גם ירגיע את האווירה.
דרעי חזר ואמר כי :אנחנו תומכים בנתניהו באופן מוחלט. אני לא מתבייש לומר זאת בגלוי. נתמוך בו גם ב-21 יום שלאחר החזרת המנדט.”

לדברי דרעי, “אי אפשר לזלזל בשני מליון איש שביקשו ובחרו את נתניהו כראש הממשלה ואי אפשר לפסול תנועות ומפלגות לגיטימיות. אתה בני, שהיית כל חייך בביטחון, זו ההזדמנות שלך להציל את ישראל. אנחנו כעת משותקים, משרדי הממשלה לא יכולים לבצע מהלכים. המשק זקוק לממשלה שתקבל החלטות חיוניות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.