דרעי מרגיע את הש”סניקים: “זה ייגמר”

יו”ר ש”ס אריה דרעי מרגיע את פעילי התנועה במכתב מיוחד שהפיץ בשעה האחרונה: “אני פונה ומפציר אישית לכל אחד מכם אנא תמשיכו בפעילותכם הברוכה ביתר שאת וביתר עוז, לא תיפול רוחכם חלילה, אני מבטיח לכם בעזרת השם שהכל יגמר לטובה וכמו שזה התחיל בהפתעה כך זה יגמר, אני מתפלל שזה יהיה בקרוב” {שגרה}

יו”ר ש”ס אריה דרעי מרגיע את פעילי התנועה במכתב מיוחד שהפיץ בשעה האחרונה: “אני פונה ומפציר אישית לכל אחד מכם אנא תמשיכו בפעילותכם הברוכה ביתר שאת וביתר עוז, לא תיפול רוחכם חלילה, אני מבטיח לכם בעזרת השם שהכל יגמר לטובה וכמו שזה התחיל בהפתעה כך זה יגמר, אני מתפלל שזה יהיה בקרוב”.

בדבריו אמר: “אני סמוך ובטוח שכל מי שעוסק בחקירה הזו עושה את עבודתו באמונה ובמהרה הכל יתבהר ויתברר, אני בטוח בזה, לכן אני ממשיך עם כל הצוות בלשכתי לעבוד כרגיל”.

דרעי סיים: “זה מה שאני מבקש ממכם אחים אהובים אל תתייחסו לפרסומים כאלה ואחרים ואל תתעסקו בזה, בסוף הכל יתבהר ותבינו למה אני סמוך ובטוח שהכל טוב”.

במשטרה נערכים לחקירתו באזהרה של יו”ר ש”ס אריה דרעי, שצפויה להתקיים בקרוב – כך מפרסם הבוקר העיתון ‘ישראל היום’.

ע”פ הדיווח, בשבועות האחרונים משלימים החוקרים את איסוף התשתית הראייתית נגד דרעי, אשר עימה יעומת בחקירתו.

כזכור, אמש חשף העיתונאי יואב יצחק בNews1 כי בידי המשטרה עדות מפלילה וחמורה נגד אריה דרעי ואחיו שלמה דרעי, על פי הדיווח חקירת אריה דרעי צפויה כבר בימים הקרובים, או בשבוע הבא. צוות החקירה ביקש מהיועמ”ש לאשר חקירת אריה דרעי באזהרה.

על פי הדיווח המידע הנפיץ והרגיש כבר הגיע לאוזניו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. ההערכה היא, כי דרעי יאלץ תוך זמן קצר לפרוש מהממשלה, ועמו מפלגת שס. נוכח זאת, בוחן נתניהו בימים אלה הכנסת שותפה חדשה לממשלה, במקום שס.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חיסל את העד?? הא מומו? תאונת משאית??? הא מכלוף??? או שיחד את החוקרים???

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. הרמאי מנסה להשפיע על החקירה ומשדר תמימות וייענו הכל בסדר. חכה מה מחכה לך רשע מרושע

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב