דרעי שובר שתיקה: “יש לי רק דירה אחת – מרטין שלאף הוא ידיד טוב” (הקלטה)

לראשונה מאז החקירה הפלילית שנפתחה כנגדו התייחס שר הפנים אריה דרעי לחשדות נגדו בגין עבירות שחיתות. דרעי לא התייחס לפרטי החקירה. {האזינו לראיון המלא}

לראשונה  מאז החקירה שנפתחה כנגדו התייחס שר הפנים אריה דרעי לחשדות נגדו בגין עבירות שחיתות.

בריאיון לתכנית “דקלסגל” בגלצ הבהיר הבוקר (חמישי) דרעי כי פעל כחוק,  “יש לי דירה אחת שעליה יש לי משכנתא, ותו לא”, הודה דרעי. “זה כל רכושי. ברוך השם שלילדים שלי חלק מהם יש דירות, לחלק מהם אין דירות, וברוך השם. זה כל מה שיש לי. אין לי חסכונות, אין לי חשבונות בנקים, הכל גלוי וחשוף בפני כל אחד. כל מי שרוצה לבדוק, מוזמן בשמחה, באהבה, אין לי טענות ותלונות לאף אחד”.

האזינו לראיון המלא

על קשריו עם המיליארדר מרטין שלאף אמר דרעי: “אנחנו בקשרי ידידות, חיתנתי את הילדים שלו. הוא יהודי טוב שתורם בסתר לעם ישראל ולמדינת ישראל”.

בערוץ 10 פורסם כי שלטונות ישראל דורשת מגרמניה לסייע בחקירה, על כך הגיב השר דרעי,  ״אני ממתין בפני כל אחד שירצה לחקור את החשדות״.

בריאיון הגיב דרעי  לסערת יו”ר דירקטוריון חדשות 10 רמי סדן, ואמר “אין לי דבר נגד האיש ואין לי דבר בעד או נגד ערוץ 10. הוא לא עשה לי רע. ביום שהתפרסם שיח השנאה הגזענות נגד ציבור שלם, חשבתי שאדם כזה לא יכול לשמש בתפקיד ציבורי”, הבהיר.

“אם ביום שזה פורסם היה סדן מתנצל ואומר טעיתי, לכולנו יש לפעמים פליטות פה, תאמין לי שמבחינתי זה היה נגמר באותו רגע”, הוסיף דרעי.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נוכלוף דרעקי הפושע האכזר והמושחת לא מבזבז זמן, אכול וחטוף כי מחר הולכים לכלא….

    יאסר אשר מדינה |
    הגב
  2. “יש לי רק דירה אחת” “ועוד אחת שקופה” ועוד אחת שקופה” ועוד אחת שקופה” וכו’… כן כן שמענו…

    מרטין, שלוף ת'כסף! |
    הגב