האברך סיפר לאדמו”ר על הנס

הפצוע מפיגוע הדקירה בשוק נתניה, שבחסדי שמים יצא מכלל סכנה ונמצא בהכרה מלאה, סיפר לאדמו”ר את התרחשות הדברים וכיצד ניצל בנס מפגיעה חמורה יותר. {“המחבל החדיר הסכין עמוק בבטן”}

אל בית החולים לניאדו-מרכז רפואי צאנז, בו מאושפז פצוע הפיגוע בשוק נתניה, ר’ שמואל צבי אורלנציק לרפו”ש, הגיע הערב האדמו”ר מזלאטשוב שליט”א שהפצוע ממתפללי בית מדרשו ונמנה בין חסידיו.

האדמו”ר קיבל סקירה על מצבו הרפואי של הפצוע מד”ר מוריס שפירו – מנהל מחלקת טיפול נמרץ כללי שקלט את הפצוע לאחר האירוע.

הפצוע שבחסדי שמים יצא מכלל סכנה ונמצא בהכרה מלאה סיפר לרבי את התרחשות הדברים וכיצד ניצל בנס מפגיעה חמורה יותר.

“הייתי בדרכי לקניות בשוק של מצרכי שבת, יחד עם חבר נוסף כשלפתע המחבל התנפל עלי ודקר אותי שוב ושוב בבטן. כשכוחות ההצלה הגיעו הם פינו אותי ישר לחדר הטראומה כי המחבל החדיר לי את הסכין עמוק בבטן.

“המחבל דקר אותי בלב ובנס הלב לא נפגע. מה שנפגע זו הריאה. עם הגעתי לבית החולים הרופאים ניקו אותה מהדם בפנים ובכך אנחנו מקווים שהריאה תחלים. מדובר בנס גלוי. הסכין פגעה סנטימטר מהלב”.

“למזלי הטוב היה נס גלוי – פרופסור מהדסה עין כרם, מומחה מס’ אחד בטיפול בכירורגיה בארץ, נקלע בדרך כלשהי לטיפול באדם פרטי בבית החולים לניאדו, וכשבא לחזור לירושלים עם סיום הטיפול בלקוח הפרטי, התרחש הפיגוע ורופאי בית החולים לניאדו הזעיקו אותו שיטפל בי בניתוח הראשוני לאחר הפגיעה, מה שאפשר לומר שהציל את חיי. זה היה נס אחרי נס”.

הרבי חיזק את האברך הפצוע, ובירך אותו שיוכל לחזור מהרה לספסלי ביהמ”ד לשקוד על התורה ועל העבודה.

הרבי ביקש להמשיך ולהתפלל עבור שמואל צבי בן שרה לרפואה שלמה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.