האברך שנדקר משחזר: “נדקרתי בבטן, ראיתי את המחבל מולי” (וידאו)

האברך אברהם גולדשטיין שנדקר ע”י המחבל סיפר מבית החולים את שארע: “עמדתי ברמזור, ופתאום הרגשתי מכה בבטן. צעקתי כדי שכולם יברחו, כשהוא בא לדקור אותי עוד פעם ראיתי שאני מולו לבד”. צפו

“עמדתי ברמזור, עמדתי לעבור במעבר החצייה ופתאום מצד ימין הרגשתי מכה חזקה בבטן”, הוא מספר.

“ראיתי ערבי בן 17 עומד עם סכין ביד, הבנתי שזה אירוע דקירה. צעקתי “דקירה!” כדי שאנשים לא ייפצעו, ובאמת הם ברחו ואני נשארתי מולו לבד. המקום התרוקן, הוא בא לדקור אותי שוב אבל הייתה לי שקית ביד. נתתי לו מכה עם השקית, הוא הלך אחורה כשהוא בא לדקור אותי עוד פעם ראיתי שאני לבד מולו”.

(באדיבות רשת)

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת ומאבטחיו עצרו היום (ראשון) את החשוד שדקר אדם בן 27 בין כיכר ספרא לכיכר צה”ל, עד להגעת כוחות המשטרה למקום. ראש העיר ברקת נתן עדות לשוטרים שחוקרים את נסיבות המקרה. “נסעתי עם הרכב סמוך לכיכר צה”ל, כשפתאום הצוות שלי ראה בסמוך אלינו מחבל עם סכין”, סיפר ברקת. “קפצתי יחד עם המאבטח שלי מיד מהאוטו, הוא שלף עליו את הנשק ותפסנו יחד את המחבל עד להגעת המשטרה”. הפצוע נפגע באורח בינוני ופונה לבית החולים שערי צדק בעיר. החשוד הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

מאיחוד הצלה נמסר: צעיר חרדי נדקר בכיכר צה”ל בירושלים, מתנדבי איחוד הצלה מסניף ‘ירושלים’ מעניקים לו טיפול רפואי ראשוני ובשלב זה מצבו מוגדר בינוני – בהכרה מלאה, עוברי אורח מסרו כי הרקע ככה”נ לאומני, נסיבות האירוע בבדיקה של משטרת ישראל.

החשוד באירוע הדקירה שאירע לפני זמן קצר (ראשון) בירושלים הוא שוהה בלתי-חוקי בן 18. על פי החשד, הוא דקר באמצעות סכין גבר בין כיכר ספרא לכיכר צה”ל. מאבטח מעיריית ירושלים שהיה במקום לכד את החשוד עד להגעת השוטרים, והוא מועבר כעת לחקירת כוחות הביטחון. הנדקר נפצע באורח קל עד בינוני ופונה לבית החולים שערי צדק בעיר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רפואה שלמה
  זכות המצווה שעשית, בהרחיקך את העוברים ושבים מהמחבל, עמדה לך להינצל..

  רצדפ |
  הגב
  • He is a joy to work with. She approaches her work professionally, displaying talent, skill and a willingness to stretch her writing abilities into new directions. She is hardworking, caring and pleasant to work with

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב