הרב פינטו קורא ליום תענית וצום לאור הירצחו של בן הקהילה

הקדוש הי”ד ששמו טרם אותר לפרסום נרצח בקרב בעזה * אביו הינו מנאמני ביתו של האדמו”ר * באיגרת שפירסם האדמו”ר רבי יאשיהו פינטו הוא קרא ליום תענית והתחזקות באהבת חינם ובאמירת מזמור שיר חנוכת הבית וכן להקמת שיעורי תורה חדשים * בבית המשפחה ביקרו הראשל”צ הגר”ש עמאר והגר”ח פינטו

הירצחו של הקדוש הי”ד בקרב בעזה זעזעה במיוחד את קהילת שובה ישראל בראשות האדמו”ר רבי יאשיהו פינטו, שהנרצח ומשפחתו נמנים על בני הקהילה.

האדמו”ר רבי יאשיהו פינטו יצא באגרת תנחומין מיוחדת לחסידיו לאחר האסון שפקד את הקהילה עם נפילתו בקרב של בן הקהילה הקדוש בהי״ד, בנו של ידיד הקהילה ומנאמני ביתו של האדמו״ר.

האדמו”ר קרא לכל בני הקהילות בעולם לקבל על עצמם היום יום תענית וצום לישועה והצלה לעם היושב בציון השרוי בעת צרה ולהתחזק באהבת חינם ובאמירת מזמור שיר חנוכת הבית לדוד שיש בו סודות נשגבים. באגרת המיוחדת קורא הרב להקים כ״ב שיעורי תורה חדשים לעילוי נשמת החייל הקדוש ולקבל החלטות לחיזוק באהבת השם ובאהבת הבריות.

בתוך כך ביקרו בבית המשפחה הלילה הראשל”צ רבי שלמה משה עמאר והגר”ח פינטו וחיזקו את בני המשפחה.

פינטו 2

בתוך כך נודע כי בשעות האחרונות צצו שאלות הלכתיות לא פשוטות בעקבות האסון. בני המשפחה דנים בנושא עם האדמו”ר ופועלים לפי מה שהאדמו”ר מורה להם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שעבוד הרב האמור יום בעצמו על חילול השם העצום שעשה .

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב