האוכל במטבחון הממשלתי ייתרם למשפחות נזקקות

האוכל שנותר במטבחון הממשלתי מישיבות הממשלה ייתרם למשפחות נזקקות, הבקשה מגיעה בעקבות הפרסום בעיתון ‘ידיעות אחרונות’ כי עוזרי השרים מתלוננים כי במטבחון הממשלתי מונעים את כניסתם וזורקים את האוכל לפח { בל תשחית}

הבקשה מגיעה בעקבות הפרסום בעיתון ‘ידיעות אחרונות’ כי עוזרי השרים מתלוננים כי במטבחון הממשלתי מונעים את כניסתם וזורקים את האוכל לפ

מאבטח צמוד הוצב לפני כחודשיים ימים בסמוך למטבחון הצמוד לחדר הישיבות של ישיבת הממשלה השבועית ומונע את כניסת כל מי שאינו שר, כך פורסם על ידי הכתב איתמר אייכנר בעיתון ‘ידיעות אחרונות’. מאז למעשה נמנעת כניסת עוזרי השרים ויועציהם והם אינם יכולים לקחת לעצמם ארוחת בוקר קלה במקום, כפי שהיה נהוג עד כה. עוזרי השרים נפגעו מאוד מהחלטה המשפילה, והעלבון שלהם גבר לאחרונה אחרי שגילו כי חלק גדול מהמזון שמיועד לשרים מושלך לאשפה בתום הישיבה. לאור כך,  פנה ארגון ‘יד עזרא ושולמית’ במכתב אל מנכ”ל משרד ראש הממשלה אלי גרונר בו הוא מבקש שיוכל נציג הארגון לבוא ולאסוף את שאריות המזון בכל יום ראשון לטובת משפחות נזקקות.

במכתב נאמר כי גם אם מסיבות אבטחה לא מותרת הגישה לכל אחד אל המטבחון במשרד ראה”מ ומשכך נותר המזון ללא תוחלת ומושמד בסופו של דבר, הארגון יכול להעמיד שליח מתנדב שייבחן וייבדק על ידי הממשלה שהוא יאסוף באופן קבוע את האוכל במקום שייזרק לפח.

“האוכל שנזרק יכול לעזור למאות פיות ילדים, עניים, נזקקים וחולים שמשוועים לכך. ארגוננו פועל כבר שנים רבות ומטפל במשפחות במצוקה מידי יום אשר הולכים לישון רעבים ובבוקר הם נשלחים מהבית למוסדות החינוך בתת תנאים! הורים רבים קשיי יום, חולים ומוגבלים ממתינים בכיליון עיניים בכל בוקר לסל המזון של הארגון שבלעדיו אין להם לתת לילדיהם גם את המינימום שבמינימום”, נכתב במכתב ששלחו בארגון. טרם התקבלה תגובת משרד ראש הממשלה לפניית הארגון.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.