האם ביתר מצטרפת לפשע? ניסיון לחיסול בביתר עילית

ניסיון לחיסול בביתר עילית בחסדי שמים המטען חבלה לא התפוצץ

כתב אישום: תושב ביתר עילית ניסה לרצוח אדם שהיה מסוכסך עימו באמצעות הנחת מטען חבלה בביתו של הקרבן. התוצאה: המטען לא פעל למרות ניסיונות חוזרים ונשנים.

כתב אישום חמור וקצת מוזר הוגש לפני כמה ימים לבית המשפט המחוזי בירושלים, לפיו תושב ביתר עילית נאשם בניסיון לרצח, לאחר שהניח מטען חבלה בכניסה לביתו של תושב העיר שעימו היה מסוכסך. למרבה המזל הניסיון לא עלה יפה, לאחר שהחשוד ניסה להפעיל את המטען לא פחות מ-35 פעמים, אך ללא הצלחה.

על פי כתב האישום, בין המתלונן וקרובי משפחתו של הנאשם התגלע סכסוך שבמהלכו פגע קרוב משפחה במתלונן באמצעות סכין בבטנו. בעודו שוכב בבית החולים, הגיעו אל המתלונן קרובי משפחתו של הפוגע וניסו להניעו “לסגור את העניינים ביניהם ולהימנע משיתוף פעולה עם המשטרה”.

מיד אחרי שלקחו אותו הביתה, פנה המתלונן למשטרה וסיפר על האירוע שקרה בבית החולים. זמן קצר לאחר מכן קיבל הנאשם לידיו מטען חבלה המופעל באמצעות טלפון סלולארי באורך של עשרה ס”מ, עם 54 כדורי רובה שהוכנסו לתוכו לשם הגברת הרסס. בעת הפעלתו, כך נכתב בכתב האישום, אמור היה המטען העיקרי להתפוצץ לרסיסי מתכת גדולים.

הנאשם הגיע לביתו של המתלונן והניח את המטען בארון הכניסה לבית. לאחר מכן התרחק מעט וניסה לפוצץ את המטען 16 פעמים ברציפות, אך המטען לא התפוצץ. עוד באותו הלילה חזר הנאשם לביתו של המתלונן וניסה להפעיל את המטען 19 פעמים נוספות, וסך הכל של 35 פעמים, אולם בסופו של דבר לא הצליח. בסופו של האירוע וכאשר נודע למשטרת ישראל פורק המטען, והנאשם נלקח למעצר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.