האם השלג יכסה את ירושלים?

מהתחזית לימים אלו עולה כי לפנות בוקר ביום רביעי ייתכן שלג קל מעורב בגשם, שלא צפוי להיערם על הקרקע. בלילה שבין רביעי לחמישי תיתכן קרה במקומות המועדים.

עיריית ירושלים, על כלל אגפיה, ערוכה למזג האוויר הסוער הצפוי בימים שלישי-חמישי (19-21.1). מהתחזית לימים אלו עולה כי לפנות בוקר ביום רביעי ייתכן שלג קל מעורב בגשם, שלא צפוי להיערם על הקרקע. בלילה שבין רביעי לחמישי תיתכן קרה במקומות המועדים.

בהתאם לכך נערך מינהל תיפעול ואגף החירום בעירייה לגיוס כלי צמ”ה, להפעלת צוותי סיור על פי הערכות מצב, להפעלת מערך פיזור המלח ולתגבור מוקדנים במוקד העירוני 106 על פי הצורך, במטרה לתת מענה לפניות הציבור.

מינהל קהילה ורווחה נערך לבצע סיורים מקדימים לאיתור וטיפול בדרי רחוב, להפעלת מערכי החירום הקהילתיים ולהפעלת צוותי רווחה לטיפול באוכלוסייה וכן לתגבור כוננים לסיור בחירום.

בעירייה מציינים כי הולכי הרגל והנהגים מתבקשים לשמור על כללי הבטיחות, להקפיד על נסיעה איטית, משנה זהירות מהחלקות וממדרכות חלקות במיוחד. במידה ויחל לרדת שלג יופעל אתר החירום של עיריית ירושלים, אשר ימסור עדכונים שוטפים לטובת התושבי

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: “עיריית ירושלים על כלל אגפיה ערוכה לשינויים קיצוניים במזג האוויר, במטרה לתת את השירות המקצועי והאיכותי ביותר לתושביה. אני קורא לתושבי העיר לנהוג על פי כללי הבטיחות ולנקוט משנה זהירות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.