האם מני מזוז יבחר היום לבית המשפט העליון?

מזוז נמנה על רשימת 14 המועמדים הסופיים לאיוש שתי המשרות המתפנות בבית המשפט העליון עם פרישתה של השופטת עדנה ארבל ופרישתו הצפויה של הנשיא, אשר גרוניס

האם היועמ”ש לשעבר, מני מזוז, בדרך לביהמ”ש העליון? היום (א’) תתכנס הוועדה לבחירת שופטים בראשות שרת המשפטים, ציפי לבני, לבחירת שני שופטים חדשים לכהונה בבית-המשפט העליון.

אם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון מסתמן, כי המועמד שזוכה היום ל”גב” החזק ביותר ולתמיכה משמעותית הוא היועמ”ש לשעבר, עו”ד מני מזוז.

מזוז נמנה על רשימת 14 המועמדים הסופיים לאיוש שתי המשרות המתפנות בבית המשפט העליון עם פרישתה של השופטת עדנה ארבל ופרישתו הצפויה של הנשיא, אשר גרוניס. מזוז נחשב לאחד המועמדים המועדפים לתפקיד ולמועמד המועדף על שרת המשפטים, ציפי לבני, אשר הגיעה ככל הנראה להסכמה על מינויו עם נשיא ביהמ”ש העליון, השופט אשר גרוניס. עם זאת, נראה כי טרם הוחלט מי יאייש את הכיסא השני לעליון, אך ישנה הערכה כי שרת המשפטים תלחץ על איוש המשרה על ידי מועמדת אישה.

מלבד מזוז, מתמודדים על התפקיד שופטי ביהמ”ש המחוזי מיכל אגמון גונן, יוסף אלון, נאוה בן אור, ענת ברון, דבורה ברלינר, יעל וילנר, דוד חשין, רויטל יפה כ”ץ, חאלד כבוב, רות רונן וג’ורג’ קרא; זאת לצד פרופ’ ברק מדינה מהאקדמיה ועו”ד אייל רוזובסקי מהשוק הפרטי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.