האמא של אדל מיררה בבכי: “בורא עולם נתן לי מתנה ענקית” (וידאו)

אלפים ליוו היום (רביעי) את הילדה אדל ביטון, שהלכה אתמול לעולמה לאחר שנפגעה מאבנים שנזרקו על רכבה על ידי מחבלים סמוך לאריאל.

בטקס מצמרר קורע לב אלפים ליוו היום (רביעי) את הילדה אדל ביטון, שהלכה אתמול לעולמה לאחר שנהרגה מאבנים שנזרקו על רכבה על ידי מחבלים סמוך לאריאל.   הלווייתה נערכת ביישוב יקיר שבו גדלה. מוקדם יותר הבוקר פנו בני משפחתה לציבור וביקשו ממנו להגיע בהמוניו ולחלוק לאדל כבוד אחרון.

צפו במסע ההלוויה – באדיבות אתר 0404

“בילית תקופה ארוכה בבתי חולים, לא נתנו לך סיכוי לחיים, אדלי”, זעקה אמה, אדווה ביטון, בדברי ההספד ומיררה בבכי. “בכלל לא ראו בך ברת שיקום. כמה מלחמות ניהלנו בשבילך, אדלי יקרה שלי. לא ויתרתי לאף אחד ואת יודעת את זה”.

“לוחמת שלי, בני העוולה לא הצליחו לקחת ממך את יופייך, גם לאחר הפציעה”, אמרה האם. “בורא עולם, נתת לי מתנה ענקית, זכיתי בנשמה גדולה שזיכתה את עם ישראל ותמשיך לזכות גם בלכתה”.

“אדל יקרה שלי, את כל עולמי”, הוסיפה ביטון. “אני רוצה שתדעי שאתמול ראיתי בעינייך את סבלך, כמה את נלחמת על כל נשימה ונשימה. בלבי הרגשתי שמשהו לא טוב עומד לקרות. כשהעלו אותך למחלקת טיפול נמרץ ישבתי עם עצמי וקראתי לקדוש ברוך הוא בקריאה חד משמעית – או לחיים או למוות. לא רוצה שתסבלי ככה. רציתי רק לטובתך, מגיע לך את הטוב ביותר. אז בורא עולם הכריע והחליט, ולקח אותך אליו”.

“שחררתי”, הסבירה האם. “בורא עולם אמר לי ‘די לשליטה, תניחי, יש מי שמנהיג את העולם, נמאס לי ממך שאת כל הזמן מתערבת לי במהלכים. אני זה שקובע’. עם כל הצער והכאב הגדול אני בטוחה שאת במקום של כבוד”.

אביה של אדל, רפי ביטון, ספד לה בדמעות: “העצב והיגון יאכלו אותי. השכול אוכל בי כסרטן ואין מנחם. חוסר האונים שלא אוכל לחבק את אדל מוציא אותי מדעתי”.

“אדל הקטנה הזכירה לנו שאנחנו עם אחד ואנחנו חפצים חיים”, הדגיש יו”ר הכנסת בדברי ההספד. “אנחנו, תושבי יהודה ושומרון, חלק מעם ישראל. הקו המדומה לא מפריד בין מי שנמצא בצד אחד של הקו לבין מי שנמצא בצדו האחר של הקו”.

צילום :פלאש 90

..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.