האסון בצימר: נקבע מותה של הילדה החרדית

לפני זמן קצר נקבע מותה של הילדה החרדית בת ה-5 שנמשתה ללא הכרה מבריכת צימר בו שהתה במגדל

לפני זמן קצר נקבע מותה של הילדה החרדית בת ה-5 שנמשתה ללא הכרה מבריכת צימר בו שהתה במגדל. הילדה החרדית מתגוררת בעיר רחובות. בני משפחתה הגיעו לשהות בצימר לרגל חופשת בין הזמנים, אך למרבה הצער גילו את בתם עמוק בתוך הבריכה והזעיקו את כוחות ההצלה שניסו להחזיר לה את הדופק אך ללא הצלחה.

המשטרה מסרה כי במושבה מגדל התקבל דווח על ילדה כבת 5 אשר טבעה בבריכה. מבירור ראשוני עולה שמשפחתה של הילדה מתארחים במקום.

דוד מריזן פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה סיפר: “יחד עם צוות ניידת טיפול נמרץ של חברת מריזן בסיוע חובשים נוספים וצוות אמבולנס של איחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה ממושכות על הילדה שנמשתה מהמים ללא דופק ונשימה.

משה מזרחי חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה הוסיף: “בקבלת הקריאה במוקד 1221 של איחוד הצלה הייתי בצימר בסמוך ויצאתי מיידית למקום. התחלתי בביצוע פעולות החייאה תוך כדי שרופא בניידת טיפול נמרץ של חברת מריזן הגיע למקום עם חובשים נוספים והמשכנו בביצוע פעולות החייאה. לאחר מכן הילדה פונתה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים. עקב אופי האירוע צוותי חוס”ן היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה הגיעו לסייע”.

מוטי בורנשטיין וזאבי פרוינד חובשים בארגון ‘הצלה’ מד”א שהגיעו למקום סיפרו: “בני המשפחה חילצו ילדה כבת 5 שטבעה בבריכה של הצימר בה התארחו. היא הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק ונשימה. הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה בסיוע צוותי מד”א נוספים והיא פונתה תוך כדי פעולות החייאה להמשך טיפול בבית החולים פוריה בטבריה שם ימשיכו הרופאים במאמצים להציל את חייה”.

צוותים רפואים מטפלים בילדה.חוקרי משטרת ישראל בודקים את נסיבות הארוע.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה לא לומדים לקח

    ילד קטן לא משאירים בלי השגחה אפילו לא שניה

    חיים אנדורסקי |
    הגב