מרטיט – האסיר המתבולל שהואשם ברצח הניח תפילין לפני הוצאתו להורג

מסתבר שיהודי למרות הכל נשאר יהודי בכל מקום ובכל מצב, האתרים החבד”יים שטורעם ו-COL חושפים סיפור מרגש על יהודי שקיבל עונש מוות באחד ממדינות ארה”ב בעוון רצח שביצע לכאורה, והיה אמור להיות מומת על ידי זריקת רעל.

היהודי הנידון למוות ידוע בשם משפחתו פלדמן, לא נרשם כיהודי בתהליך קליטתו לכלא, ולא הי’ מוכר על ידי שלוחי חב”ד. פלדמן הנ”ל היה אדם די מסוכן, ולא ידעו עליו כמעט בכלל, רק באקראי נודע על כליאתו באחד מבתי הסוהר בארה”ב.

מספרים שלוחי חב”ד הרב גולדשטיין והרב טרקסלר, כי הם ניסו לשכנעו לוותר על שריפת גופתו ולבוא לקבר ישראל, אך ללא הצלחה, אך רק לאחר תחנונים הוא נאות להניח תפילין לראשונה בחייו שהיו אמורים ממילא להסתיים, ולתדהמתם לאחר שהניח תפילין החל פורץ בבכי חסר מעצורים. ובסיומו הוא אף חיבק חיבוק חזק את השלוחים היקרים והסכים לוותר על שריפת גופתו והבאתה לקבר ידראל.

כאמור הוא הומת לדאבון הלב בפסק בית המשפט על ידי זריקת רעל, ובהפעלת מאמצים רבים והשתדלויות רבות הוא הובא לקבר ישראל, לאחר שנמצא התורם לכך.

הרב גולדשטיין אומר בזעזוע מילות של תקוה: “כי לכל יהודי יש נשמה ויש לו זכות להתחבר עם נשמתו ולתקן את מעשיו כלפי ה’, ולהתכונן לעתידו. החוויה חיזקה את השליחות שלו לסייע לכל יהודי ללא יוצא מן הכלל”.

כאמור זאת כוחה של נשמה יהודית שאף בשיא התבוללותה זכתה לשוב לאבא שבשמים ולהניח תפילין ואף פרצה בבכי שזהו סימן לחרטה גמורה על מעשיו.

צילום פלאש 90
עיבוד קוקר

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה לעזאזל לא מוציאים להורג כאן בארץ כנען כל הרוצחים ומחבלים למיניהם המתרבים לצערנו הא???????????????
  השופטים שם יש להם שכל ודעת כאן השופטים החילונים החולנים הם טמבלים ארורים הם לא שופטים הם שוטים

  הא???????????? |
  הגב
 2. כמה עצוב וכמה מרגש

  רבונו של עולם מתי כבר הגאולה ??

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב