הולך רכיל: לפיד מספר לנתניהו בדיחות על מוזס ונתניהו מתגלגל מצחוק

חברי הכנסת  החרדים עומדים במליאת הכנסת ומשתוממים לנוכח בגידתו של נתניהו  בחרדים.

נתניהו ‘מכר’ סיפור סבתא לחכי”ם החרדים שהמליכו את האיש פעמיים לראשות הממשלה, לאחר שהגיע עד הלום הוא עוד מרשה לעצמו לצחוק כל הדרך אל הבנק…

הבוקר בטורו  השבועי ב’קו עיתונות’ חושף העיתונאי אבי בלום על המאחורי הקלעים במסדרונות הכנסת.    “זה לא לפיד אלא ביבי”, אמר השבוע ח”כ בכיר בדגל התורה, שסיפר איך לפני שבוע, אחרי שעמד על הדוכן והלם בחרדים אותם כינה “שודדי הקופה הציבורית”, התבדח לפיד עם נתניהו בירכתי המליאה על חשבוננו: “לפיד תיאר בהתלהבות לנתניהו איך ‘הכניס’ למוזס, לגפני ולאטיאס. ביבי שמע והתגלגל מצחוק”. ח”כים נאמנים לעדות מספרים, שנתניהו נראה מדושן, כמו אחרי אכילת נקניק הונגרי משובח. כותב בלום .

המסקנה של הח”כ מדגל התורה, ולא רק שלו, שבסיטואציה הנוכחית אין לביבי שום עילה לפרק את החבילה. זו בהחלט לא ממשלת החלומות שלו, אבל כל האלטרנטיבות, הן חלום בלהות עבורו: “הדבר האחרון שחסר לו זה ללכת לבחירות ולהפסיד, או גרוע לא פחות – להקים ממשלה עם חרדים כשלפיד יושב באופוזיציה ושותה לו את הדם בקשית.

“הבעיה היא, שבצד שלנו, נותרו כמה תמימים שממשיכים לקנות את סיפורי המעשיות ולהאמין לתיאורי הסבל של נתניהו, על רצונו העז לראות את החרדים בממשלה. כל הסיפור הזה, הוא עוד תרגיל הונאה של האיש שלא מפסיק לשחק בנו ובינינו, על חשבוננו”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אויויו איזה כתבה מתבכיינת… אכלו לי שתו לי אויויו….קיבלתם את מה שמגיע לכם…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב