הגאב”ד ממליץ: ” לעשות בדיקות מוקדמות”

גאב”ד העדה החרדית הגרי”ט וייס שליט”א:

” עצה טובה היא לעשות בדיקות מוקדמות לאלו הנמצאים בגילאים בהם נדרשים הבדיקות”

כך התבטא

הנהלת ארגון ‘לב מלכה’ נכנסו באחרונה למעונם של רבני ‘העדה החרדית’, ובראשם גאב”ד ‘העדה החרדית’ הגרי”ט ויס שליט”א בכדי להתייעץ ולקבל ברכה להמשך שגשוג מלאכת הקודש. הרב אהרן אברמן יו”ר ארגון ‘לב מלכה’ ציין בפני הגרי”ט ויס שליט”א כי בעבר הרחוק כאשר הארגון היה מארגן מחנות נופש לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, היה פעמים רבות קושי להשיג עשרות ילדים. אך למרבה הצער בשנים האחרונות יש ביקוש רב של משפחות חולי סרטן הפונות למשרדי הארגון בבקשה להשתתף במחנות הנופש, ופעמים רבות אף הארגון נאלץ להשיבם ריקם בשל הביקוש הרב.

“בכלל אנחנו שומעים מיום ליום על מקרים רבים בהם אנשים שהגיעו לבצע בדיקות שגרתיות בגילאים הנדרשים- התגלו ל”ע אצלם כל מיני בעיות רפואיות קשות וללא כל ספק שבזכות הגעתם לבדיקות מוקדמות, ניצלו חייהם. על ידי בדיקה כזאת וגילוי מוקדם ניתן להימנע אפילו ממקרי מוות שנגרמים כתוצאה מגילוי מאוחר”, ציינו הנהלת הארגון. הגאב”ד הוסיף, כי דיבר בעבר מספר פעמים שהציבור הרחב צריך לעשות בדיקות מוקדמות לאלו הנמצאים בגילאים בהם נדרשים הבדיקות “זהו עצה טובה “, אמר הגאב”ד.

בסיום הביקור, גאב”ד ‘העדה החרדית’ הגרי”ט ויס שליט”א בירך את הרב אהרן אברמן על הפעילות הברוכה: “פעילות ‘לב מלכה’ מאחדת את עם ישראל. מרגש את הלב לראות את מתנדבי ‘לב מלכה’ מסייעים ומשמחים ילדים חולי סרטן. הגאב”ד איחל רפואה שלמה מעומק הלב לכל החולים בעם ישראל בכלל ולילדים חולי סרטן בפרט. בתוך כך, בארגון “לב מלכה” נערכים לקראת הפעילות הענפה בתקופה הקרובה, במהלכו יתקיימו- 3 מחנות נופש מהנים, וימי כיף למאות ילדים חולים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.