הדרמה נמשכת: פגישה חשאית כעת בפתח תקווה

פרסום ראשון: על רקע חשיפת ההקלטות החמורות הערב בערוץ 2 בהן נשמע השר אריה דרעי מדבר בזלזול כלפי הראשון לציון הרב הראשי של ירושלים הרב שלמה משה עמאר, בשעה זו מתקיימת פגישה בפתח תקווה בין אייל משיח למקורבי הרב עמאר

על רקע חשיפת ההקלטות החמורות הערב בערוץ 2 בהן נשמע השר אריה דרעי מדבר עם יעקב כהן בנו של נשיא מועצת חכמי התורה בזלזול כלפי הראשון לציון הרב הראשי של ירושלים הרב שלמה משה עמאר, בשעה זו מתקיימת פגישה בפתח תקווה בין אייל משיח למקורבי הרב עמאר. הנדיב אייל משיח אחראי לפגישת הפיוס בין מרן ראש הישיבה הרב מאזוז לבין מרן חכם שלום כהן במהלך החודש הקודם.

הרקע לשיחה הקשה שהודלפה היתה הפגישה ההיסטורית בין גדולי התורה הספרדים. בהקלטה נשמע השר דרעי מתבטא באופן קשה ביותר כלפי הרב עמאר ואף נגד חברי כנסת ברשימה שהוא עומד בראשה.

מדובר בהדלפה “היסטורית” שעשויה לאיים בצורה ברורה על עתידו הפוליטי של השר אריה דרעי. פרשנים פוליטיים בכל מערכות התקשורת החרדיות והחילוניות מעריכים כי ההקלטה שנחשפה היום היא פרשת ווטרגייט של השר דרעי ממנה לא יתאושש. השר דרעי הגיב להקלטה ואמר כי “מי שהדליף אותה רצה להרוס את שס” וכי “הוא מכבד את גדולי ישראל ופועל לפי הוראותיהם”.

לצד הפרסום הדרמטי בערוץ 2 התפרסמה הערב כתבת תחקיר על ידי אוריה אלקיים בערוץ 11 תאגיד השידור הישראלי כאן על העסקת קרובי משפחה במשרד פרסום שנהנה מתקציבים במהלך מערכת הבחירות האחרונות מאת שס. על הפרסום הזה הגיב השר דרעי כי בתו הועסקה במשך מספר חודשים בשכר מינימום. ממשרד הפרסום נמסר כי עובד שפוטר מספר מעשיות פרי דמיונו. ובתו של דרעי מסרה כי הועסקה בשל כישוריה ולא בשל קשריה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.