ההקלטות נחשפות: מה אמר יצחק קקון על הרב בוארון? (הקלטה)

עורך העיתון “יום ליום” שוחח עם כתב קוקר ואמר לו, כי הרב בוארון “חזר בתשובה” מאז התמודדותו לתפקיד הרב הראשי וכי הראשון לציון היוצא הרב שלמה משה עמאר “הסית אותו”. אחרי שהדברים פורסמו וחוללו סערה, הכחיש קקון את הדברים ותקף את אמינות האתר. מי שיקר ומי דייק? האזינו להקלטות

אתר קוקר חרט על דגלו טיפול עיתונאי ישר וחף ממשוא פנים, הלילה אנו נאלצים לפרסם הקלטה של שיחת טלפון שנערכה בין כותב השורות לבין עורך עיתון “יום ליום” יצחק קקון, סביב הידיעה שפורסמה ביום שישי באתר וחוללה סערה. בידיעה דיווחנו כי הרב בוארון, שהתמודד למשרת הרב הראשי ונקלע לעימות עם ראשי ש”ס, יישר קו עם הנהגת התנועה ואף חזר להופיע בפרסום העיתון המפלגתי “יום ליום”.

אחרי שהדברים פורסמו בציטוט מדוייק מפיו של עורך העיתון, הוא בחר להכחיש בשיחות טלפון עם עיתונאים את הדבר, בראיון לאחד מכתבי קווי הנייעס החרדיים בחר להשמיץ באופן ישיר את אמינותה ויושרתה של מערכת קוקר. ברור שלאור שיתוף הפעולה החיובי בין אתר קוקר לעיתון יום ליום היינו שמחים לפתור את הפרשה בצורה שתימנע מקקון אי נעימות, אך לצערנו הוא בחר להתנהל בצורה אחרת. בעקבות כך אנו מביאים בפניכם את החלק הרלוונטי בשיחה בו נאמרו הדברים שיוחסו לקקון.

בשיחה אומר קקון, “הרב בוארון חזר בתשובה, התנצל, הפסיק לדבר עם הרב עמאר שהסית אותו…. הוא אמר הרב עמאר הסית אותי. תשאל את הרב בוארון”.

עורך עיתון “יום ליום” יצחק קקון אמר בתגובה, “אני עפר לרגליו של הרב בוארון והרב בוארון הוא צדיק. ומה שהתכוונתי שהיו שהטעו אותו בעבר בנושא הרבנות לצאת נגד מרן הגר”ע והיום הוא לא שם”.

סייע בהכנת הידיעה: ישראל שקולניק

האזינו:

[alooma ref=”b790f53cb106839c897bf63297457854.mp4″ src=”1″ autoplay=”0″ pid=”0″]

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעקי ימ”ש, המרוקקי הסכסכן בעל הגאווה סרוחה, בדרך לתהום…
  ביחד עם האתר שלו כיכר השבב החילוני.

  מסעוד לביא אריה |
  הגב
 2. עיצה ששוה זהב לאתר קוקר היקרים:

  אתם אתר חרדי באמת ולא מתחזים כמו כיכר השבב מבית YNET ו-מ.א ששינה ל”לביא” רודף הכסף שמתחזה לחרדי והורס מבפנים את הציבור החרדי, ה’ יגמול לו כרוע מעללו.

  שנו בבקשה את צורת התגובות שיופיע כמו האתר NRG למשל, ובכך תתנו דגש לטוקבקים והאתר יפרח מיום ליום עד שכיכר השבב ייסגר בעזרת השם.

  ולעצם העניין, לא חדשש שקקון [משורש…] משקר יותר ממה שנושם, כמו כל מרוקאי/ערבי, זה בגנים!!!

  אוהב ישרים |
  הגב
 3. קקון עשה טעות של מתחילים, זה עורך עיתון? ולעצם העניין הרב בוארון התמודד לרב ראשי וזכותו. הטענה שהיתה על הרב עמאר היא שהוא הבטיח לרב עובדיה מפורשות לתמוך בכל מעומד (אפי בגולם מפראג) שהרב יחליט, ולא עמד בדיבורו!

  יאיר |
  הגב
 4. מושחתי ש”ס נמאסתם, חבורת אנשים ריקינים
  ללא שמץ של יראת שמים, ואח”כ תגידו “דעת תורה לבחור ש”ס”…………………………………

  מרן הגרש”מ עמאר מנהיג הדור עם או בלי קשר לפוליטיקה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. עיתון “יום איום” כבר מזמן הפך לאלג’זירה של הדיקטטור דרעי שר”י. מישהו בכלל מאמין לדיווחים שם?
  אני ביטלתי את המנוי לעיתון “מטעם” זה.

  איש יהודי |
  הגב
  • גם אני בדיוק מאותה סיבה. בפרט מה שכתב הקאק.. הזה יש לנו מקל למי שלא ישמע לחכם שלום
   קקון את המקל הזה תכניס לך לעין יא בהמה

   ספרדי אמתי |
   הגב