ההקלטות שיסבכו את נתניהו? “ניהל מו”מ על הטבות הדדיות”

לידי המשטרה הגיעו הקלטות בו נשמע ראש הממשלה בנימין נתניהו, כשהוא מנהל משא ומתן עם איש עסקים על הטבות הדדיות, כך חושף גידי וייץ ב’הארץ’. אנשים ששוחחו עם נתניהו בסוף השבוע לאחר חקירתו השנייה, סיפרו כי הוא הופתע מהראיות נגדו.

לידי המשטרה הגיעו הקלטות בו נשמע ראש הממשלה בנימין נתניהו, כשהוא מנהל משא ומתן עם איש עסקים על הטבות הדדיות, כך חושף גידי וייץ ב’הארץ’ .

על פי הפרסום בהארץ, אנשים ששוחחו עם נתניהו בסוף השבוע לאחר חקירתו השנייה, סיפרו כי הוא הופתע מהראיות נגדו.

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק כתב בטוויטר בתגובה לפרסום ב’הארץ’:  “הלם! ביבי לא יוכל להמשיך לכהן כרה”מ. ישרי הדרך בין שריו ייאלצו להוליכו החוצה או לאבד גם את עולמם.סוף למריחה. יום עצוב, אך אין לנו ארץ אחרת!”

על פי הפרסומים, איש העסקים לא העביר  כספים בתמורה, אם באופן פיזי או באמצעות העברות בנקאיות, ואילו מצד נתניהו לא מדובר בהבטחות לזכיונות על מחצבים או תשתיות. ככל הנראה ניסה איש העסקים לרקום קשר של “תן – וקח” עם נתניהו.

כתב חדשות 2 עמית סגל דיווח אמש במהדורת סוף השבוע כי גורמים בכירים במשטרה מעריכים שחקירות נתניהו יסתיימו תוך שבועות בודדים. הסיבה היא שנחסכה המחלוקת העובדתית. נתניהו לא התכחש לפרטים, אלא רק לפרשנות שמעניקים להם המשטרה והפרקליטות. זה אומר שהדילמה הגדולה תהיה של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.