ההתעמרות בעובדת החרדית: שרה נתניהו לא הגיעה למשפט – ותיקנס

 רעייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לא התייצבה למתן עדות בתביעה שהגישה עובדת מעון רה”מ לשעבר, החרדית, שירה רבן, מכיוון שחשבה שלוח הזמנים לא יאפשר זאת. שופט בית הדין לעבודה בירושלים זעם: “היא תיקנס”

רעייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לא התייצבה למתן עדות בתביעה שהגישה עובדת מעון רה”מ לשעבר, החרדית, שירה רבן, מכיוון שחשבה שלוח הזמנים לא יאפשר זאת. שופט בית הדין לעבודה בירושלים זעם בתגובה: “דיברנו על לוח הזמנים, זה מקומם. הגברת נתניהו היא נתבעת, והייתה צריכה להעיד ראשונה. אין שום סיבה שהיא לא תהיה פה”.

‏השופט אייל אברהמי הגיב על אי הגעתה של אשת ראש הממשלה שרה נתניהו היום לדיון: זה מקומם. הגברת נתניהו היתה צריכה להעיד ראשונה. אין שום סיבה שהיא לא תהיה פה. יהיה לזה ביטוי בהוצאות

סניגורה, עורך הדין יוסי כהן, טען כי עצם עדותה של אשת ראש הממשלה היום – תהווה פגיעה בזכויותיה המשפטיות.

“מצטער על כך שהגברת נתניהו לא הגיעה. זימנתי שלושה עדים לפני וההערכה שלי הייתה שלא היינו מספיקים להגיע לעדות של שרה נתניהו”, אמר בדיון. השופט אייל אברהמי השיב: “זה מקומם”/

כזכור, לפני כשנתיים, הגישה שירה רבן תביעה נגד רעיית ראש הממשלה, “לא קל עבורי לתבוע את הגב’ נתניהו או מי ממשרד ראש הממשלה וזאת בשל אמונתי ודתי והמגבלות המוטלות עלי כחלק מהעדה החרדית בירושלים”, כתבה אז רבן.

רבן תיארה בתצהיר את העבודה במעון ראש הממשלה, תחת נתניהו, “סביבת העבודה הפוגענית והבלתי נתפסת שהייתה לי כללה בין היתר: צעקות רמות, השפלות – ‘את גוש של כלום’; ‘את לא שייכת למשפחת נתניהו’; ‘לו הייתי יודעת שאת כזאת נמוכה לא הייתי מקבלת אותך לעבודה’ ועוד הטחות אשמה לא מבוססות ואף איומים מילוליים ופיזיים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.