“ההתפרקות” נמשכת • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר קוקר: מיהו היועץ החרדי של בוז’י? מה עשה שי חי עם היח”צן החרדי ? • אושיית הפייסבוק החרדית שהורידה את הפיאה • ועל “בית הקלפים” בספרא { ברנז’ה}

שבוע עמוס וגדוש באירועים עבר על הברנז’ה שנמצאת בהכנות אחרונות לפורים. בשעה שהת”תניקים מתפקדים על דלתות בתיכם, בקליינע תיזז בין בר המצוה של גפני בו כיכב הישיבע’-בוחער מבורגס לפרשן הפוליטי שהצליח להביא גם את שר “הברוגז” לאולם היוקרתי ׳כתר הרימון׳.

חזן ויקרא

בקליינע שיודע דבר או שניים על הקליק הבלתי ניתן לערעור בין בלום לליצמן, יכול לשער לעצמו מדוע האחרון נתקע בפקק ברחוב רוזבסקי ולא טרח לאכול קוגעל טרי ב’באר מרים’ שם ניצחו הצמד ירח טוקר – שלומי פולק על המלאכה. ירח התמקד יותר בלוגיסטיקה, פולק שהתחדש בסקודה על הלוקשיין.

3C9A6204

 

ויהי כשוך החגיגות, מרחק כמה קילמוטרים משם במסעדה היהודית, נערכה מסיבת הפתעה לעורך הדין משה יצחק אוסדיטשר לרגל יום ההולדת, איש החסד חונה דייטש ניצח על האירוע עם ‘רבון העולמים’.

חונה ויקרא

 

 

 

יום ראשון, 11:30 לפני הצהרים, בקליינע יוצא לסידורים בקריית ספר ופוגש את לא אחר מאשר חבר מועצת עיריית מודיעין עילית, יעקב ולנשטיין, שיצא להכנות אחרונות לקראת חתונת בתו. הנחקר התרוצץ בין חנות החליפות הסמוכה להיכל יצחק לבין בתי עסק נוספים. בקליינע ששוחח איתו על גוטרמן ושאר ירקות, תיעד את חבר המועצה לצרכי המדור, מאוחר יותר התברר כי אפילו הליטווקעס שבקיאים במכמני העמותה לא שיערו לעצמם מה יקרה שעות ספורות לאחר מכן.

ולנשטיין

ויהי בחצי הלילה, בשעה שבקליינע נם את שנת הלילה הערבה, חוקרי יאח”ה התמקמו מתחת לפחי הזבל של ברכפלד ושלפו את השכנה עם הזאטוט בן החודשים היישר למשרדי היחידה בלוד. בקליינע נאלץ לחבוש את כובעו של משה נוסבאום ולכתוב “מקורות יודעי דבר מסרו” יען כי המשטרה עצמה לא טרחה להוציא הודעה לתקשורת.הנחקר המרכזי הוקף בסוללה של עורכי דין שהוציאו אותו כבר בצהרי היום לקראת  ההכנות לחתונה בה השתתפו רבנים, עסקנים ואלפי בחורי ישיבת קמניץ שפצחו בריקוד “ציון הלא תשאלי לשלום נחקריך”….

ולעדכון רותח שהגיע עם סגירת הבקליינע, יועץ חרדי ואסטרטג החל להעניק שירותי ייעוץ עבור יו”ר האופוזיצייה בוז’י הרצוג, המהלך הראשון שכבר ביצע היה להפגיש את גפני – בוז’י למסיבת עיתונאים משותפת, אותו יועץ לא מכחיש, אך בקליינע מכבד את בקשתו ולא מפרסם בשלב זה את שמו.

משמחה לשמחה: איש העסקים, הנגיד אהרן וולפסון, קפץ בשבוע האחרון לישראל לפחות מיממה ושב לחו”ל. הנגיד הגיע להשתתף בשמחת הבר מצווה למנכ”ל הכשר שארית ישראל, רפי מנת, וכן קפץ לאירוסי ידידו יהודה כהן, הלא הוא בנו של סגן שר האוצר יצחק כהן.

 

חבר מועצת העיר ירושלים, יוחנן ויצמן, חיתן את בנו שמחה ביום שני בעיר אשדוד. נציגות נכבדה מקרב חברי המועצה נרשמה.

 

לחדשות בספרא: אחדות ספרדית: סגנית ראש העיר ירושלים, יעל ענתבי,הנעמדה לתמונה משותפת עם חבר המועצה, נחמניאל סבן, במהלך יום המעשים הטובים.

חבר מועצת העיר ירושלים יצחק פינדרוס המשיך גם השבוע בעריכת קבלת קהל בשכונות. פינדרוס לאחרונה עורך גם קבלת קהל בקבוצת הווטסאפ ‘מרכז התקשורת’ בהנהלת יעל מזרחי ושושי הלר , שם הוא התייחס לאמבוש שעושים עליו באחד האתרים המזרחיים, פינדרוס נאלץ תוך כדי נסיעה להכחיש שוב ושוב את השמועות כי איים על ברקת, אך המדליפים בע”מ שבו על קיאם, בספרא מעריכים כי לקראת סיום הרוטציה של קלרמן, נוצרו חילוקי דעות ומבול שמועות הפגנות ומחאות שמתסיסים את האווירה העכורה…

פינדרוס ויקרא

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ומספרא לבית שמש: חבר מועצת העיר בית שמש הרב ישראל סילברסטין עורך קניות לקראת שבת במגדניית לוצקין בעיר.

חנות ויקרא

בישיבת תכנית העבודה לשנת 2016 בעיריית בית שמש בהשתתפות כל בכירי העיריה, חלק אבוטובל שבחים  לסגן מדגל, “אני לא רוצה לומר תהיו כחלונים. אני אומר תהיו גרינברגים. תהיו כמו שמוליק גרינברג שהוא מספר אחד בלהביא תקציבים מבחוץ ולהביא לעיר פרוייקטים בסדר גודל של עשרות מליוני ₪”.

מבית שמש לחיפה: האיש שמחזיק את חיפה על כתפיו סגן ראש העיר אריה בליטנטל הבלתי נלאה מצא לעצמו זמן לנקות את הראש ולפתוח את העיניים במתחם האופנה החדש שפתחה רשת ליבוביץ בעיר. לאחר שקבע מזוזה בפתח החנות שוחח עם האיש מאחורי היוזמה שוקי רייך מנכ”ל הרשת, תוך שהוא מבטיח לעמוד לימים הרשת בכל עזרה ובקשה.

לי ויקרא

 

בחצרות הקודש: יו”ר ש”ס השר אריה דרעי הגיע לביקור בחדרו של הגאון רבי יעקב אדלשטיין ב’תל השומר

הגאון הרב יצחק זילברשטיין הגיע הערב לבית החולים מעיני הישועה לניחום אבלים אצל האלמנה של הרה”ג יעקב כוכב זצ”ל. רבה של רמת אלחנן וחבר המועצת בירך את האלמנה ואת התינוק הרך.

אחרי שחבש את הכובע: ח”כ אורן חזן הגיע לביקור אצל האדמו”ר מזלאטשוב, בתוך הדברים ביקש האדמו”ר מחזן “שישמור על נתניהו מאוחדת”.

האדמו”ר המקובל רבי יעקב ישראל איפרגן שליט”א ‘הרנטגן’ הגיע לפנות בוקר לתפילה מיוחדת במערת הרשב”י במירון לישועת עם ישראל ומסר שיעור ודברי חיזוק לרבני ישיבת המקובלים ‘מערת הרשב”י’ במקום.

 

בערב הוקרה למלאכי זק”א, שבו כיכבו הצמד יאיר לפיד – ליצמן, נדחקו לשוליים הזוג המלכותי, מני גירא שוורץ ורעייתו עורכת הדין. מוטי שטיינמץ ראה את העירבוביה ואת הג’ל ופרס כנפיים… לפיד לעומתו, נצפה כשהוא יושב מאחורי גבו של ליצמן…

לפיד ויקרא

מני ויקרא

הזוג  המלכותי 2: רעייתו של אושיית פייסבוק ידועה הסירה את הפאה, בקליינע לא מרים גבות, ומתפלל לישועות.

 

 ולריאלטי: עמרם  כהן, יועץ אסטרטגי חרדי (שעובד עם כל המגזרים) נפגש בצהרים עם שי חי, כוכב ‘האח הגדול’. שי הוא חבר ילדות של האסטרטג, השניים נפגשו וסגרו שולחן יחד עם בני משפחתו בקניון רמת אביב בתל אביב.

ה’אנונימית החרדית’ מאקס פקטור – התחתנה: כוכבת תכנית ‘אקס פקטור’ שלומית ג’רסי, מי שכונתה ‘האנונימית החרדית’ חגגה בשבוע האחרון את נישואיה לאייל מטלון באירוע סגור ואינטימי באור יהודה.

אבישי בן חיים ממשיך בצילומי ״ההתפרקות״ והשבוע הוא הגיע רמת אלחנן בבני ברק שם תיעד כמה מבוגרי השכונה שהגיחו גלויי ראש מתוך רכב יוקרה ובאו לבקר בנוף ילדותם. אגב, באותו בנין גדלו גם חיים אילוז, שלומי פולק, ובקליינע׳ס.

למזלו של בן חיים,  העיתונאי משה מיכאל צורן לא רכב על אופניו באותה שעה ובכך נחסכה הפגנת מחאה של קשישי השכונה.

מיני ריאלטי היום ברדיו קול ברמה בתוכנית הצהרים עם השדר עמי מימון אמן הקסמים האגדי שימי אילוזיני כמעט ואיבד מכיסו סכום של 100.000₪.

לפינת המזל”טים: אחרי טריגר, גם בקליינע מאחל מזל טוב לאברהם איסר בריסק, יו”ר בולטון פוטנציאל, לרגל אירוסי הבן עם בת הרב אייזיק פריד, מנכ”ל ארגון הידברות.

מזל”ט למזכיר סיעת ש”ס צביקה יעקובזון לרגל אירוסי בנו, מבחירי ישיבת מיר ברכפלד.

 

מזל”ט לשלמה טייטל, התשיעי של יהדות התורה, לרגל נישואי בנו השבוע.

 

מזל”ט לאושי שלומביץ, מנכ”ל הצלה גוש דן, לרגל בר המצווה לבנו.

 

ולממריא: דוד חכם  מגיש בהידברות נסע לנפוש בניו יורק, שם הוא קפץ לביקור עם האחיות

לפינת המוזיקה החסידית:ליפא שמעלצר יצא הבוקר בקליפ חדש יחד עם הראפר נסים עבור ארגון המגייס כסף למען קרן בר מצווה לילדים חסרי יכולת בארה”ב. ליפא, כדרכו בקודש, מניד כל איבר בגופו כאחרון הרקדנים ומספק למדורי הרכילות את ליטרת הפרובוקצייה החודשית עד שנדמה כי לו היה מתמודד מטעם המפלגה הרפבוליקינית סיכויו להיבחר היו לא רעים. הבוקר התעורר יח”צנו ישראל ברגר למבול של טלפונים מצד עיתונאים חובבי מוזיקה וסתם פייסבוקיסטים מושבעים שהתעניינו בנוגע לקליפ התורן, אולם ברגר נאלם והפנה שאילתה לגלקסי בבורו פארק, בתקוה שעד אחרי פורים ליפא יואיל בטובו לענות.

 

לקראת ימי הפורים הבאים עלינו לטובה, נחשף קטע וידאו מיוחד מאחורי הקלעים של הקלטת האלבום החדש ‘פורים בירושלים 2’. נגן הקלרינט חיליק פרנק יחד עם מקהלת מלכות נתפסו ברגע של שיא, תוך כדי שהם שוקדים הקלטת האלבום התוסס.

  לסיום: הזמר החסידי מיכאל שטרייכר, חוזר למודיעין עילית, שטרייכר (נוסטלגייה) יעבור לפני התיבה בשבת זכור, בבית הכנסת חסדי אבות, בברכפלד, בקליינע כבר מתכונן…

 שבת שלום ופורים שמח ! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם ‘סלב’ חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected]

 סודיות מובטחת!

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.