הותר לפרסום: רצח הפועל החרדי – פיגוע

בית משפט השלום בפתח תקוה התיר הבוקר לפרסם כי רצח הפועל החרדי, נתנאל עראמי הי”ד, בוצע על רקע לאומני. במשפחתו זועמים על התנהלות הממשלה בפרשה, אימו: את אבו חדיר כולם ניחמו – כנראה בשבילם הוא יותר חשוב מהדם של הבן שלי”

בית משפט השלום בפתח תקווה קיבל הבוקר את בקשת משפחת עראמי שהוגשה באמצעות עו”ד חור אוריאל ניזרי מארגון חוננו, והתיר לפרסום כי נתנאל רואי עראמי הי”ד, שנרצח בעת עבודתו בסנפלינג בפתח תקווה, נרצח בפיגוע לאומני שבוצע בידי ערבים.

השופטת מרב גרינברג התירה לפרסם כי “בתיק החקירה נעצרו ונחקרו על ידי שירות הבטחון הכללי ומשטרת ישראל שלושה חשודים בחשד שהיו מעורבים בגרימת מותו ממניע לאומני. השלושה שוחררו לאחר חקירה ארוכה, וזאת לאחר בחינת התיק בפרקליטות, ומאחר שלא נמצאה הצדקה משפטית להמשך מעצרם. החקירה נמשכת”.

בנוסף התיר בית המשפט לפרסם כי בני משפחת עראמי קיבלו מהמשטרה מסמך המאשר את היותם “נפגעי פעולות איבה”.

עו”ד חור אוריאל ניזרי מארגון חוננו מסר לאחר הדיון: “חשוב לומר כי עד עתה לא יצר קשר עם בני המשפחה אף גורם ציבורי וממשלתי, על אף שהדברים היו ידועים וברורים. כמו כן אנחנו מבקשים את נשיא המדינה, כמו שידע להגיע לנפגעי פעולות האיבה האחרים שיגיע לבוא ולנחם את המשפחה כאזרח מספר אחד, עת נרצח נתנאל עראמי בגלל היותו יהודי. אנו מודים לבית המשפט על החלטתו ואנחנו קוראים לרשויות השלטון השונות לבוא ולעשות את תפקידן. אנחנו קוראים לשב”כ ולמשטרה להמשיך ולחקור ולבצע את פעולות החקירה הנדרשות. יחד עם זאת אנחנו כואבים ומצרים על כך שהיינו צריכים להתגלגל עד לפתח של בית המשפט כדי לקבל את המובן והברור מכל”.

אימו של נתנאל עראמי מסרה בתגובה: “חשוב לנו שיפרסמו את הדברים שכולם ידעו את האמת וידעו שנתנאל יצא לעבודה ולא חזר, אלא נרצח על היותו יהודי. כל סתימת הפיות ונסיונות הטיוח לא יצליחו. אנחנו בעז”ה נתנו הבטחה לנתנאל לפני שבועיים כשהיינו אצלו בבית העלמין ביום ההולדת שלו, שאנחנו לא ננוח ולא נשקוט עד שימצאו הרוצחים. אנחנו כועסים על זה שאף גורם ממשלתי כמו נשיא המדינה וראש הממשלה לא הגיעו לנחם אותנו ואפילו לא ניחמו אותנו בטלפון. את אבו חדר כולם ניחמו, כנראה בשבילם הוא יותר חשוב מהדם של הבן שלי”.
IMG-20141126-WA0028
כועסים שאף גורם ממשלתי לא ניחם אותנו. האם השכולה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.