הותר לפרסום שמו של מנהל הכת

הותר לפרסום שמו של מנהל הסמינר החרדי בן ה-60 – אהרון רמתי אשר נעצר בחשד שהחזיק עשרות נשים וילדים תחת מעטה של סמינר לנשים. בפרשה נעצרו גם שמונה נשים שעל פי החשד שיתפו פעולה עם רמתי

הותר לפרסום שמו של מנהל הסמינר החרדי בן ה-60 – אהרון רמתי אשר נעצר בחשד שהחזיק עשרות נשים וילדים תחת מעטה של סמינר לנשים. בפרשה נעצרו גם שמונה נשים שעל פי החשד שיתפו פעולה עם רמתי. אתמול טען נציג המשטרה כי נערות שהיו במדרשה אצל הרמתי סיפרו כי הוא ציווה עליהם להכניס את הידיים לתוך האש כדי לחוש באש הגיהנום.

קרובת משפחה של הנשים שהצטרפו לכת סיפרה לחדשות 12 על תנאי העבדות כי “בארבע השנים האחרונות מאז שהסיפור התפרסם הן ניתקו קשר לחלוטין. זה הגיע למצב שהבת שלי מתקשרת לאחת מקרובות המשפחה שלפני שהצטרפה לכת ממש הייתה משוגעת עליה, ילדה בת 10 שואלת אותה מה שלומה, והיא עונה אני לא מכירה אותך ומנתקת”.

הרמתי מכחיש את הפרסומים ואת החשדות. עם הגעתו לדיון בהארכת מעצרו, בבית המשפט המחוזי בירושלים, אמר מנהל הפנימייה: “הכל קשקוש, לא היה ולא נברא. המשטרה עוצרת והשופטים ישחררו. אף אחד לא מאמין שזה נכון”.

על הילדים שנמצאו במתחם טען הרמתי כי: “הקטינים שהיו בבית זה אולי נכדים שלי שבאו לבקר”. גם בעבר נעצר הרמתי אך שוחרר, הוא טען לחפותו וכי כל הפרוסמים אינם נכונים.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה אומרים שזה כת? בכלל לא!!! הרב הוא נפש נקי וצדיק! תפסיקו לזעזע !

  למה כת ? נפש נקי וצדיק ! תפסיקו לזעזע . רמתי מוסר נפשו לבנות במצוקה שאין להם מקום מגורים. לא מנצל אף אחד , הן כולם מעל גיל 18 שזכותן לעשות כרצונם

  למה כת ? נפש נקי וצדיק ! תפסיקו לזעזע . רמתי מוסר נפשו לבנות במצוקה שאין להם מקום מגורים. לא מנצל אף אחד , הן כולם מעל גיל 18 שזכותן לעשות כרצונם , כל החרדים זה כת !!!! בושה ולרפה תורידו את הכותרת המגעילה הזאת.

  מדובר סך הכל באיש צדיק ואשתו הצדקת שמוסרים נפש לעזור לבעלות תשובה שאין להם שום דבר בעולם חוץ מהמקום החם של הרב רמתי והחיזוק העצום שהוא מכניס בהם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הנה הסבר רציני למה לא לקנות ולא להאמין השקרים והלוקשים שמוכרים לכם על הרב חיים רמתי שליט"א מנהל הסמינר בירושלים שנעצר בירושלים. כנראה ישוחרר בקרוב בס"ד. שוב אל תקנו את כל ה"מוציא שם רע" השקרים והלוקשים שמוכרים לכם על הרב. הנה כמה נקודות: א) -הבנות ברובם בעלות תשובה ברמה כזו או אחרת, לכן הם בעצמם לא רוצים קשר עם המשפחה והם רוצים לגור שמה והם משלמים לו כל חודש... ב) -הם הולכות לעבוד עם המלצתו, משלמות לו השתתפות בהוצאות המקום, שכירות ארנונה חשמל מים ומזון וכו'…… לסיכום אין שם שום בעיות. גם הפעם ייצא בלא כלום. כל עוד שזו הבחירה שלהן אין כאן שום בעיה. ג) -והנה *\\\-נקודה למחשבה-///* אז מה היה לנו בסירטון ? תמונות של אב. תמונה של מיטות. תמונה של שטרות שיש בכל כיס. וד"ל. ד) -בינתיים כנהוג במדיה נראה כמו רכילות ולשה"ר גמור. שמתם לב שהמשטרה אין ממנה ראיה כלל??? וכעת אף אחד לא מאמין שזה נכון. כולם יודעים שזה בכלל לא כת. כל עוד שזו הבחירה שלהן אין כאן שום בעיה. כנראה ישוחרר בקרוב בס"ד. כדכתיב: וְכָל-קַרְנֵי רְשָׁעִים אֲגַדֵּעַ תְּרוֹמַמְנָה קַרְנוֹת צַדִּיק אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ. ה) -כעת כולם יודעים שזה בכלל לא כת. "הכל קשקוש, לא היה ולא נברא" ובס"ד החשדות יופרכו והוא יצא זכאי. יש אנשים שמנסים לנקום בו באופן אישי אבל בסוף הוא ייצא זכי לגמרי. אף בת לא התלוננה על תנאי המגורים, מה שמוכיח שכל הסיפור פה הוא רדיפה בלבד. ו) -ראוי לציין שמבחינת המשטרה, כל עוד לא התקבלו תלונות על פעילות בלתי חוקית במוסד, שבו כל הבנות בגירות, היא מנועה מלפעול נגד המוסד והעומדים בראשו. בנוסף, המדינה והרשויות אינן מתקצבות את המוסד. ז) -כל הטענות וסיפורי המעשיות הם חלק ממסע רדיפה מתמשך לאורך חמש השנים האחרונות מצד הורים מתוסכלים שבנותיהם העדיפו לנתק את הקשר איתם מסיבות אישיות, שלא קשורות לרמתי בשום צורה. ח) -במגזר החרדי, רבנים שהוחתמו על מכתבים שקראו להתרחק ממנו, כולם חזרו בהם, ומגבים את דרכו בידיעה שכל כוונתו אך ורק לשם שמיים. ט) - חז"ל אמרו: החושד בכשרים - לוקה בגופו. זו אזהרה מחז"ל מחשד באדם חף מפשע - (שבת צז, א) אזהרה מפני חשד באנשים נקיים. החושד באדם כשר, שמן הדין שלא לחשוד בו, נענש בעונש גופני. הלוואי שיתבע אתכם דיבה, אפילו את המונח "חשד" לא כתבתם כאילו יש כבר פסק דין חלוט. י) - איבדתם את השכל??? הלא ידוע המשנה: אַל תָּדִין (תָּדוּן) אֶת חֲבֵרְךָ עַד שֶׁתַּגִּיעַ לִמְקוֹמוֹ. עד מתי ימשיכו החרדים לזלזל בכבוד אדם ובשמירה על הסדר וכדו, וכל מקום שכבר מנסים לעשות סדר יהיה תמיד כמה פקחים שינסו להרוס. היה צדיק אחד ז"ל מגדולי הדור, חכם גדול, שהיה אומר פתגם מחייבת: יש מצוות שאני בורח מהם ויש עבירות שאני שמח לעבור עליהם. והסביר את זה כך: לפעמים תשמעו מאנשים ש"מצוה לרדוף או לבייש את פלוני" ממצוות כאלו אני בורח. ולפעמים תשמע מאנשים "זה עבירה לעזור לפלוני" כאלו עבירות אני אוהב לעבור עליהם.. אז על מה המהומה??? בעבר כבר נחקר ולא נמצא עליו דבר ולא חצי דבר!!! וגם לא הוגשו נגדו כלל כתבי אישום, וכעת אף אחד לא מאמין שזה נכון. כולם יודעים שזה בכלל לא כת. הוא ייצא זכי לגמרי. אתם מטומטמים שמאמינים לתקשורת החילוני והחרדי!!! *** תזכרו טוב*** גם חיים ולדר התייחס לא בכבוד לרב רמתי ושילם על זה בגדול רח"ל. תזהרו מאוד בכבוד הרב שגם לכם לא תהיה מכה רח"ל.

  הנה הסבר רציני למה לא לקנות ולא להאמין השקרים והלוקשים שמוכרים לכם על הרב חיים רמתי שליט”א מנהל הסמינר בירושלים שנעצר אתמול בירושלים.
  כנראה ישוחרר בקרוב בס”ד. שוב אל תקנו את כל ה”מוציא שם רע” השקרים והלוקשים שמוכרים לכם על הרב.

  הנה 10 נקודות:

  א) -הבנות ברובם בעלות תשובה ברמה כזו או אחרת, לכן הם בעצמם לא רוצים קשר עם המשפחה שלהם והם רוצים לגור שמה והם משלמים לו כל חודש…

  ב) -הם הולכות לעבוד עם המלצתו, משלמות לו השתתפות בהוצאות המקום, שכירות ארנונה חשמל מים ומזון וכו’…… לסיכום אין שם שום בעיות. גם הפעם ייצא בלא כלום. כל עוד שזו הבחירה שלהן אין כאן שום בעיה.

  ג) -והנה *\\\-נקודה חשובה למחשבה-///*
  אז מה היה לנו בסירטון ?
  תמונות של אב.
  תמונה של מיטות.
  תמונה של שטרות שיש בכל כיס. וד”ל.

  ד) -בינתיים כנהוג במדיה נראה כמו רכילות ולשה”ר גמור. שמתם לב שהמשטרה אין ממנה ראיה כלל??? וכעת אף אחד לא מאמין שזה נכון. כולם יודעים שזה בכלל לא כת. כל עוד שזו הבחירה שלהן אין כאן שום בעיה. כנראה ישוחרר בקרוב בס”ד. כדכתיב: וְכָל-קַרְנֵי רְשָׁעִים אֲגַדֵּעַ תְּרוֹמַמְנָה קַרְנוֹת צַדִּיק אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ.

  ה) -כעת כולם יודעים שזה בכלל לא כת. “הכל קשקוש, לא היה ולא נברא” ובס”ד החשדות יופרכו והוא יצא זכאי. יש אנשים שמנסים לנקום בו באופן אישי אבל בסוף הוא ייצא זכי לגמרי. אף בת לא התלוננה על תנאי המגורים, מה שמוכיח שכל הסיפור פה הוא רדיפה בלבד.

  ו) -ראוי לציין שמבחינת המשטרה, כל עוד לא התקבלו תלונות על פעילות בלתי חוקית במוסד, שבו כל הבנות בגירות, היא מנועה מלפעול נגד המוסד והעומדים בראשו. בנוסף, המדינה והרשויות אינן מתקצבות את המוסד.

  ז) -כל הטענות וסיפורי המעשיות הם חלק ממסע רדיפה מתמשך לאורך חמש השנים האחרונות מצד הורים מתוסכלים שבנותיהם העדיפו לנתק את הקשר איתם מסיבות אישיות, שלא קשורות לרמתי בשום צורה.

  ח) -במגזר החרדי, רבנים שהוחתמו על מכתבים שקראו להתרחק ממנו, כולם חזרו בהם, ומגבים את דרכו בידיעה שכל כוונתו אך ורק לשם שמיים.

  ט) – חז”ל אמרו: החושד בכשרים – לוקה בגופו. זו אזהרה מחז”ל מחשד באדם חף מפשע – (שבת צז, א) אזהרה מפני חשד באנשים נקיים. החושד באדם כשר, שמן הדין שלא לחשוד בו, נענש בעונש גופני. הלוואי שיתבע אתכם דיבה, אפילו את המונח “חשד” לא כתבתם כאילו יש כבר פסק דין חלוט.

  י) – איבדתם את השכל??? הלא ידוע המשנה: אַל תָּדִין (תָּדוּן) אֶת חֲבֵרְךָ עַד שֶׁתַּגִּיעַ לִמְקוֹמוֹ. עד מתי ימשיכו החרדים לזלזל בכבוד אדם ובשמירה על הסדר וכדו, וכל מקום שכבר מנסים לעשות סדר יהיה תמיד כמה פקחים שינסו להרוס.

  היה צדיק אחד ז”ל מגדולי הדור, חכם גדול, שהיה אומר פתגם מחייבת: יש מצוות שאני בורח מהם ויש עבירות שאני שמח לעבור עליהם. והסביר את זה כך: לפעמים תשמעו מאנשים ש”מצוה לרדוף או לבייש את פלוני” ממצוות כאלו אני בורח. ולפעמים תשמע מאנשים “זה עבירה לעזור לפלוני” כאלו עבירות אני אוהב לעבור עליהם..

  אז על מה המהומה??? בעבר כבר נחקר ולא נמצא עליו דבר ולא חצי דבר!!! וגם לא הוגשו נגדו כלל כתבי אישום, וכעת אף אחד לא מאמין שזה נכון. כולם יודעים שזה בכלל לא כת. הוא ייצא זכי לגמרי. אתם מטומטמים שמאמינים לתקשורת החילוני והחרדי!!!

  *** תזכרו טוב*** גם חיים ולדר חשוד שהתייחס לא בכבוד לרב רמתי ושילם על זה בגדול רח”ל. תזהרו מאוד בכבוד הרב שגם לכם לא תהיה מכה רח”ל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב