הזיופים בבית שמש: וינרוט הכריע: מערערים לעליון

 פחות משבוע לאחר הכרעת בית המשפט על קיום בחירות חוזרות בבית שמש בישיבת חברי הכנסת  החרדים בלשכתו של וינרוט הוחלט פה אחד: מערערים על החלטת בית המשפט המחוזי לקיים בחירות חוזרות בבית שמש

במהלך הישיבה העלו חברי הכנסת מספר הצעות לסדר היום, ובסופו של דבר התקבלה החלטה על הערעור.

הבוקר פרסם העיתונאי שלום ירושלמי טור במעריב שבו כתב כי בית שמש לא הייתה הופכת לעניין לאומי כל כך סוער אלמלא אותו אידיוט שירק על הנערה נעמה מרגוליס מכיתה ג’, הוא חשף קבוצה קטנה וקיצונית של סיקריקים, אבל גם הטיל זרקור ציבורי ענק על העיר הזו, שנאבקת על צביונה.

 “ראש העיר משה אבוטבול ניצח, אבל בעיר שבוחנים אותה בשבע עיניים היה ברור שהניצחון הזה לא יעבור בקלות. במדינה יש מקומות שבהם זיופי קולות והחלפת זהויות הן מעשים שבשגרה, אבל התחפושות והתעודות המזויפות שהתגלו בדירה קטנה בבית שמש הפכו, בתוקף הנסיבות, לרעידת אדמה”.כתב ירושלמי.

ירושלמי כתב עוד על  האפקט על מערכת המשפט, שהמשיכה לנפח את אירועי בית שמש והחליטה על בחירות חדשות. בשלב זה לא ברור מתי יהיו הבחירות ומי ינצח בהן. לכולם נהיר כי התקשורת לא תעזוב את המועמד אלי כהן, עד שיכריז על בית שמש כעיר משוחררת מהעול החרדי. גם אם אבוטבול ינצח בסוף, שוב, בית שמש לא תחזור להיות כפי שהייתה”. קובע הפרשן של מעריב.

בית שמש אחר הההחלטה-  צילום: יעקב לדרמן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.