החאפרים מהגז והפיצוץ ביפו מגיעים לכנסת

יו”ר ועדת הכלכלה ח”כ כבל דורש ממשרד האנרגיה דוח על הפיקוח והאכיפה נגד החאפרים בענף הגז – ומועדי הבדיקות האחרונות שנעשו באזור יפו והממצאים שהעלו

בעקבות הפיצוץ הלילה ביפו – יו”ר ועדת הכלכלה ח”כ כבל דורש ממשרד האנרגיה דוח על הפיקוח והאכיפה נגד החאפרים בענף הגז – ומועדי הבדיקות האחרונות שנעשו באזור יפו והממצאים שהעלו

בעקבות ההערכות כי האירוע הלילה ביפו נגרם בעקבות פיצוץ בלוני גז הבישול הודיע הבוקר יו”ר ועדת הכלכלה, ח”כ איתן כבל, כי פנה בדחיפות לראש מינהל הדלק והגז במשרד האנרגיה ודרש כי המינהל יעביר לוועדת הכלכלה את הדוח המלא על האירוע מיד בתום הבדיקה.

היו”ר כבל אמר כי הוא מודאג מאוד ממצב הבטיחות בענף גז הבישול – ואף ביקש ממינהל הדלק לקבל דוח מפורט אודות מספר הפקחים שמפעיל משרד האנרגיה לאכיפה, ובמיוחד את הבדיקות שהוא מבצע כנגד החאפרים הפועלים בענף ללא הרישיונות והאישורים הדרושים. עוד דרש היו”ר כבל נתונים אודות מועדי הבדיקות האחרונות שנעשו באזור יפו והממצאים שהעלו.

היו”ר כבל שב והבהיר כי הוא מודאג מאוד מהנעשה בענף גז הבישול והודיע במידה וממצאי הדוח ידרשו, זאת בכוונתו אף לכנס את הוועדה לדיון בעניין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.