החל ממחר- שירותי התחבורה הציבורית בירושלים נכנסים לעידן חדש

שירות “אגד תיקתק” פועל כבר חצי שנה בעיר חיפה וזוכה לאהדה גדולה של תושבי העיר

תחבורה בירושלים נכנסת לעידן חדש. משרד התחבורה וחברת אגד, משיקים בעיר הבירה את שירות “אגד תיקתק”, שירות חדיש וייחודי שצפוי לשנות את פני התחבורה הציבורית בעיר.

השירות החדש, אשר יחל לפעול מחר (ג’ (15/9) יאפשר לתושבי הבירה לנוע ברחבי העיר במיניבוסים שיתופיים חדישים, מהירים, נוחים וידידותיים, בהזמנה אישית, ואף בהזמנה עתידית מראש, תוך חישוב המסלול היעיל ביותר המחבר בין תחנות האיסוף ליעדים.

הזמנת השירות תתבצע בלחיצת כפתור דרך אפליקציית אגד (זמינה להורדה חינם בכל חנויות האפליקציות – https://egged.onelink.me/28My/bc056880).

מזמין השירות יזין את היעד אליו הוא רוצה להגיע והאפליקציה, באמצעות אלגוריתם ייחודי אשר פותח בידי חברת VIA, תייצר עבורו את המסלול השיתופי המהיר ביותר.

תושבי ירושלים אף ייהנו משירות “הזמנה עתידית” אשר יאפשר להזמין את רכבי השירות מראש לשעה ספציפית בה הרכב יאסוף אותך. (חשוב לציין, כי כרגע השירות מצוי בהרצה באזורי פעילות מוגדרים ובעתיד כאשר הביקושים יעלו השאיפה תהיה לרשת את כל העיר בשירות החדשני).

בשלב ראשון יפעלו בעיר 50 מיניבוסים, עלות הנסיעה היא בין 10 ל-15 ש”ח, בהתאם לשעות העומס. כאשר קיימת הנחה בגובה של 50 אחוז מעלות הנסיעה לאזרחים ותיקים.

השירות יפעל בימים א’ עד ה’, בין השעות 6:00 ל-21:00. (גם לגבי שעות הפעילות, בדומה לאזורי השירות, במידה ויראו ביקושים ערים וצורך בהרחבת שעות הפעילות החברה תפעל להגדלת טווח השעות).

שירות “אגד תיקתק” פועל כבר חצי שנה בעיר חיפה וזוכה לאהדה גדולה של תושבי העיר, אשר באופן עקבי הולכים ומגלים את הנוחיות והיתרונות שבשירות. בחצי השנה בה השירות פועל בעיר נרשמת עליה חדה ועקבית בשיעור המשתמשים החדשים וזאת לצד נאמנות מרשימה של כל מי שהתנסה בשירות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.