“אנחנו בני ערובה”: בן כספית מסית

ב’מעריב סוף השבוע’ מפרסם העיתונאי בן כספית טור רווי בהשמצות כנגד הציבור החרדי. “אנחנו קרובים למצב שבו הגיבנת תשתלט על הגוף כולו. חטוטרת שתכשכש בנו. היא כבר מכשכשת”. {הסתה פרועה}

ההסתה כנגד הציבור החרדי עולה מדרגה: ב’מעריב סוף השבוע’ מפרסם העיתונאי בן כספית טור רווי בהשמצות כנגד הציבור החרדי. תחת הכותרת, “איך כת קיצונית השתלטה על היהדות בישראל?”, מפרסם כספית טור חריף כנגד הח”כים החרדים “שכפו” את חוק המקוואות והקפיאו את מתווה הכותל – מה שמוכיח “כי  יש מונופול של קבוצה קטנה על הדת במדינה”.

בטורו כותש בן כספית את ראש הממשלה וכותב, “מתישהו יצטרך בנימין נתניהו להיטיב את האיפור על פרצופו, למשוח את שערו בסגול עמוק, ולצלם סרטון התנצלות ארוך ומפורט בפני התנועה הרפורמית והקונסרבטיבית, כמו שעשה עם הערבים, אנחנו מתקרבים במהירות למצב שבו יימאס לרוב בני עמנו מהסיפור הלא ייאמן הזה, שבו השתלטה כת חשוכה על מדינת היהודים וקיבלה מונופול על הגדרותיה”.  כותב בן כספית.

בן כספית ממשיך במאמר נוטף ההסתה ומתייחס לרוב החילוני בישראל שמשרת בצה”ל, משלם מסים, מחזיק את המשק על כתפיו. “זוהי הפרה החולבת ואותה קשה, בשלב הזה, לשחוט. הציונות שהקימה את המדינה היהודית הייתה חילונית וליברלית. החרדים הם הגיבנת שצומחת על גבה”. קובע בן כספית. “אנחנו קרובים למצב שבו הגיבנת תשתלט על הגוף כולו. חטוטרת שתכשכש בנו. היא כבר מכשכשת”.

 

לסיום קובע בן כספית, “אני כבר רואה את התגובות הנזעמות בתקשורת החרדית וברשתות על התיאור הזה. אנטישמיות, הם יזעקו. שנאת חרדים. בתוכם, רוב החרדים יודעים את האמת. אנטישמיות זה מה שהם עושים לרפורמים ולקונסרבטיבים. הם טרמפיסטים במדינה הזו, שהשתלטו על ההגה, הבלמים ודוושת הבנזין. אנחנו בני ערובה במושב האחורי”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הכל נכון, רק שצריך להחליף את המילה “חרדים” המילה “תקשורת”.
    האם מישהו מסוגל למצוא משהו חיובי בתשקורת?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב