“החרדים פראיירים אם הם נכנעים לליברמן”

לאחר שהחרדים עשו יחד אחת עם הח”כים הערבים נגד חוק המואזין, תוקף ח”כ מ’הבית היהודי’ את  החרדים בשיחה ל’אקטואליק’: “הם מפחדים מליברמן לחינם. הוא פוחד מבחירות יותר מהם”

מאבק החרדים וליברמן בענייני הדת, לא יורד מסדר היום. הוא החל עוד במתווה הכותל, המשיך למאבק על חוק הגיור, וכעת הוא נמצא בשיאו סביב חוק המרכולים ושמירת השבת, כשלפנינו עוד ממתין חוק הגיוס שצפוי להמשיך ולעורר את חברי המפלגה של יוצאי ברית המועצות.

בשבוע שעבר חשפנו כאן את הדיל שמתנהל בין המפלגות החרדיות לרשימה הערבית המשותפת בעניין חוק הגיוס וחוק המואזין, כאשר החרדים גרמו לכך שחוק המואזין של ח”כ מוטי יוגב מהבית היהודי לא יעלה השבוע, ובתמורה, הערבים יעזרו לחרדים עם חוק הגיוס, זאת בשל הפחד מליברמן שינסה למנוע מהחוק לעבור.

כזכור, גורמים בש”ס ויהדות התורה אמרו בשבוע שעבר, כי “ליברמן קיבל רוח גבית ממלחמת השבת באשדוד ובכלל, וכעת החשש הוא שזה ימשיך גם לחוק הגיוס, ולכן אנחנו פועלים לשריין את קולות הח”כים הערבים”.

הבוקר (ב’) שוחח איתנו ח”כ מהבית היהודי, שהתבטא בחריפות נגד המפלגות החרדיות וגם נגד מפלגתו של ליברמן. הח”כ אמר: “החרדים פראיירים. הם מפחדים מליברמן לחינם. הוא נמצא עכשיו בפסגת חלומותיו להיות שר ביטחון. אין סיכוי שיהיה לו יותר מזה. הוא מפחד מבחירות יותר מהם. והם, במקום ללכת עד הסוף, חוששים ממנו ושמים יד אחת עם הערבים ועוד נגדנו. לאיפה הידרדרו החבר’ה שם? זה הזוי”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.