החרדי שזוכה מרצח אמו רומז על “הרוצחת” (וידאו)

חובש הכיפה חן איילתי, שזוכה מרצח אמו הבוקר (שלישי), מתאר בריאיון לחדשות 2 את הרגעים שאחרי ורמז בדבריו על זהות הרוצח האמיתי. צפו { “אני חושב שזו היא”}

חובש הכיפה חן איילתי, שזוכה מרצח אמו הבוקר (שלישי), מתאר  בריאיון לחדשות 2 את הרגעים שאחרי ומבהיר כי הוא לא רצח את אמו : “לא רצחתי את אימא שלי”, שב וחזר על גרסתו, “מהיום הראשון אמרתי לשוטרים שלא עשיתי את זה, אבל אף אחד לא האמין לי. אני שמח שבית המשפט האמין לי. הקורבנות הגדולים הם שלושת הילדים שלי – שני התאומים ובתי הקטנה. אני לא יודע איך עכשיו אתחיל את חיי מחדש”.

“יש בי כעס שלא הייתי שם בשביל הילדים שלי”, הוא אומר. חן רמז כי מי שעשתה את זה זו בת זוגו לשעבר, “אני אומר לה שהיא רצחה את אמא, עליה השלום”, המשיך איילתי. “אני לא זוכר איך היא הגיבה. זה היה גם ככה יום מאוד עמוס וקשה בשבילי. באותה עת היו כמה פרטי חקירה שהובאו לידיעתי שהביאו אותי לאימרה הזו. זה היה אז. מאז הרבה השתנה”.

איילתי הסביר למה הוא חשב שזוגתו לשעבר רצחה את את אמו. “היו כמה חלקים בפאזל שלא הייתי חשוף אליהם, אבל ברגע שנחשפתי אליהם, הרגשתי שזו היא”, אמר איילתי. “היום, הדברים אולי קצת שונים. במהלך 10 החודשים האחרונים נחשפתי לכל תיק החקירה. הוא היה איתי בכלא. קראתי את כל העדויות או את מה שעורכות הדין הביאו לי: דוחות משטרתיים וכו’. אני חושב שזה בהחלט יכול להיות שזו היא, אבל זה יכול להיות שזו לא היא. אני לא יודע מי עשה את זה. אני כן יכול לומר: לא רצחתי את אמא”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.